शैक्षिक क्षेत्रको सुधारका लागि विद्यालयले गर्यो त्रिपक्षिय अन्तरक्रिया

चुरामणि तिमिल्सिना
असार-१४,२०८०
गुल्मी ।
रेन्वो ईङ्लिस बोर्डिङ स्कुल रुरु क्षेत्र गाउँपालिका -४ वलेटक्सार गुल्मीमा शैक्षिक अन्तरक्रिया गरिएको छ।कार्यक्रममा शैक्षिक सत्र २०८०मा भर्ना भएका विद्यार्थी ,अभिभावक , र विद्यालय प्रशासनका बिचमा अन्तरक्रिया सहित अभिमुखिकरण कार्यक्रम गरिएको हो।
विद्यार्थीहरुको हौसालामा वृद्धि गर्न , ज्ञान,सिप लाई समाजमा प्रदर्शन गर्न तथा विद्यार्थीको बौद्धिकतामा समेत निखारपन ल्याउन यस्तो कार्यक्रमको आयोजना गरिएको विद्यालय प्रशासनले जनाएको छ।कार्यक्रममा पदम अर्याल , खिम बहादुर क्षेत्री , लक्षमण न्यौपाने लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्दै कार्यक्रम को समिक्षा समेत गर्नु भएको थियो।

 

कार्यक्रममा अभिभावकहरुले विद्यार्थीहरुलाई लगनशिलताका साथ पठनपाठनमा अगाडी बढाउने हो भने सामुदायिक विद्यालयको नतिजा भन्दा निजी विद्यालयकै राम्रो आउने धारणा व्यक्त गरेका थिए।बोर्डिङ स्कुलका सहायक प्रिन्सिपल यज्ञप्रसाद ज्ञवालीको स्वागत मन्तव्य रहेको अन्तरक्रिया कार्यक्रम प्रिन्सिपल योजन खत्रीको अध्यक्षता सँगै लेखपाल अन्जु केसीको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको हो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *