चन्द्रकोटमा काठका पोल बिस्थापन गरिने

श्रीराम गौतम
असार,१५
चन्द्रकोट गाउपालिका भित्रका विभिन्न स्थानमा रहेका काठका पोलहरु बिस्थापन गरि स्टील पोल प्रतिस्थापन गरिने भएको छ । यस पालिका भित्र संचालित दिब्रुङ्ग सामुदायिक उपभोक्ता समिती चन्द्रकोट १ दिब्रुङ्ग र शान्तिपुर ई सामुदायिक बिद्युतिकरण भित्रका बिशुखर्क , हराचौर, शान्तिपुर, हरेवा र ग्वाघामा यस पूर्व नै सम्पुर्ण काठका पोलहरु प्रतिस्थापन गरिसकिएको थियो तर मजुवा ईलाका सामुदायिक ग्रा. बि मार्फत सेवा प्रदान गरिएको सेवाक्षेत्र भित्रका केही स्थानमा अझै पनि काठका पोलबाट नै विद्युत सेवा प्रदान गर्दै आइराखिएको थियो । काठका पोलहरुको प्रयोगले भविष्यमा आउन सक्ने दुर्घटना र त्यस बाट हुन सक्ने जोखिम न्यूनीकरण गरि सहज रुपमा विद्युत सेवा प्रसारण गर्ने उद्देश्यले मजुवा ईलाका ग्रा.वि बाट विद्युत सेवा संचालित स्थान भित्रका सबै काठका पोल बिस्थापन गरि करिव ३. ५ करोडको लागतमा स्टील पोल प्रतिस्थापन गर्ने गरि कार्यक्रम विद्युत स्वीकृत भएको छ । बजेट स्वीकृत भए पश्चात आफुहरु हर्षित भएको र निरन्तर रुपमा विद्युत सेवा उपभोग गर्ने पाउने आशा गरेको स्थानियहरुले बताएका छ्न ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 815

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *