पाल्पा अर्गलीको पहिलो लिफ्टिङ खानेपानीको समउत्घाटन सम्पन्न

चुरामणि  तिमिल्सिना असार   १५

 पाल्पा तानसेन नगरपालिका वडा १४ अर्गलीको पहिलो लिफ्टिङ खानेपानि ऋषिकेश कुसेनी खानेपानि स्किम न १ सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा वडा न १४ वडा अध्यक्ष श्रीशोभाकर भट्टराई ,निवर्तमान अध्यक्ष श् कमल राना , एस योजनाका सचिब कमल राज खनाल , टोल संयोजक मीन बहादुर कुवर , रुरु प्रा बि का पुर्व प्रअ भिम बहादुर ढेगा को उपस्थितिमा ऋषिकेश मन्दिर ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष पर्शुराम भट्टराई एव खानेपानी तथा सरसफाइ डिभिजन कार्यालय पाल्पाका डिभिजन प्रमुख अनुप शर्मा द्वारा संयुक्त रुपमा बटन थिचेर उदघाट्न गर्नु भयो

।यस योजना वाट कमल पोखरी , बंगला एव ऋषिकेश मन्दिर क्षेत्रका करिब ८० घर धुरी एव ऋषिकेश मन्दिर दर्शनार्थी लाभान्वित हुनेछ्न भने एसै क्षेत्र निवासी आज सम्म पिउने पानी वाट बन्चित रहेका समाजसेबि भुवानन्द पान्डे पनि लाभान्वित हुनुहुने छ ।

कमलपोखरी गुफा बाट चोर गौडा सम्म पानी पुग्न करिब ३२ मिनेटको समय लागेको थियो खनालले । यसयोजनालाई सफल पार्न सहयोग गर्नुहुने सबैलाइ धन्यवादसमेत प्रदान गर्नु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *