आवरण गौतमको जन्म दिन्मा आमा पार्वती गरिन धार्मिक कार्यमा सहयोग

चुरामणि  तिमिल्सिना  असार  १६

गुल्मी जिल्ला रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा ४ सिदुरे हाल काठमाडौ निवासी पार्वती गौतमले आज आफ्नो छोरा आवरण गौतमको जन्म दिनक पावन अवसरमा रुरु क्षेत्र धाममा धार्मिक सस्था लाइ सहयोग प्रदान गर्नु भएको छ । पाल्पा जिल्ला तानसेन नगरपालिका वडा न १४ अर्गली कुसेनीमा रहेको रुरु गौ सेवा आश्रमका लागि रु ७७७७रुपियाँ यस्तै रुरु धार्मिक सेवा सन्चार प्रा लि को केन्द्रिय कार्यालय रिडी लाई १ महिनाको इन्टरनेट सेवा बापत रु १५०० उपलब्ध गराउनु भएको छ।

जन्म दिनमा गरिने फजुल खर्च लाई धार्मिक कार्यमा लगाउन सकेमा आफू र आपनो परिवारमा समेत पुन्य हुने र पछीका सन्तति लाई समेत ज्ञान हुने हुँदा यसरी धार्मिक अभियानमा जोडिएको पार्वती गौतमले बताउनु भयो। यता धार्मिक कार्यमा सहयोग रकम प्रदान गर्नु भएको मा सन्चारका अध्यक्ष चुरामणी तिमिल्सिनाले आवरण जन्म दिन्को शुभकामना प्रदान गर्दै सम्पुर्ण गौतम परिवार लाई ईन्टरनेटको माध्यम बाट आसिर्बचन प्रदान गर्नु भएको हो । हाल यश गौ आश्रममा १०० गाइरहेका छन गाइको दीर्घकालीन योजना बनाउन निरन्तर समिती लागि परेको छ

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 683

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *