चन्द्रकोटमा शिक्षकको तालिम समापन

श्रीराम गौतम
असार १६

चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मीको आयोजनामा बिज्ञान बिषय अध्यापनरत शिक्षकहरु तथा आधारभूत तह (कक्षा १-५) मा अध्यापनरत शिक्षकहरुका लागि मिति २०८० असार १४ गतेदेखि संचालित ३ दिने ICT सम्बन्धी तालिम एवम् नेपाली र सामाजिक विषय शिक्षकको विषयगत गोष्ठी समापन भएको छ ।

तालिम तथा गोष्ठीको समापन समारोह गाउँपालिका उपाध्यक्ष बिष्णु प्रसाद भण्डारीज्युको अध्यक्षता, गाउँपालिका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बिष्णु प्रसाद भुसाल लगायतको विशेष उपस्थितिमा भएको थियो । तालिम अवधिभर शिक्षा अधिकृत नयन सिंह ठकुरी, सूचना प्रविधी अधिकृत कृष्ण प्रसाद गौतम, ज्ञानोदय मा.बि. मजुवाका कम्प्युटर प्रशिक्षक अनिल अर्याल शर्मा, उदय माध्यमिक विद्यालयका शिक्षक गाजिराम गौतम, एम.आइ.एस. अपरेटर पवन पोख्रेलले सहजीकरण गर्नुभएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *