पितृको सम्झनामा पाल्पा अर्गलीका भट्टराईले गरे धार्मिक संस्थालाइ सहयोग

चुरामणि  तिमिल्सिना  असार  १७

पाल्पा जिल्ला तानसेन नगरपालिका वडा नं. १४ अर्गली निवासी राम प्रसाद भट्टराई र शान्ता भट्टराईका छोरा माधव भट्टराईले हाल अष्ट्रेलियाबाट आफ्ना सम्पुर्ण दिवंगत पितृहरुको सम्झनामा रुरु धाम हृषीकेश मन्दिर परिसरमा रहनुभएका कल्पवासि भक्त भक्तेनी साथै गायत्री गुरुकुलकाबटुकहरु र मानव कल्याण वृद्ध आश्रमका भक्त भक्तेनी यस्तै संस्कृत तथा साधरण माध्यमिक बिद्यालयमा सन्चालित गुरुकुलका बटुकहर लाई सावुन, चिनी, चियापत्ति लगायतका सामाग्रीहरुको साथमा स्टेसनरी सामाग्री प्रदान गर्नुभएको छ ।

 

आइतबार उहाँका भाइ लक्ष्मण भट्टराई यस्तै समाजसेवि तारा सुबेदीले सामाग्री पुर्याउनु भएको हो । कार्यक्रममा समितिका पदाधिकारीहरुको सहभागीता रहेको थियो । सामाग्री बितरण कार्यक्रममा बोल्दै मानव कल्याण वृद्ध आश्रममा अध्यक्ष जिवन कुमार कसजुले हरेक महानुभावले यस्तै गरि विभिन्न क्षेत्र बाट सहयोग गरेमा धार्मिक संघ संस्था सन्चालन गर्न कुनै प्रकारको समस्या नहुने हुँदा सबैलाई यस्ता रचनात्मक कार्यक्रममा हातेमालो गर्न पनि आह्वान गर्नुभएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *