जन्मदिनमा फजुल खर्च कटौती गरेर चन्द्रकोटका अर्यालले बिद्यालयलाई गरे शैक्षिक सामाग्री प्रदान

श्रीराम गौतम असार २०

शारदा माध्यमिक विद्यालयका भूतपूर्व शिक्षक,अभिभावक एवम शाइन रेशुङ्गा विकास बैंक, शान्तिपुर शाखामा कार्यरत कर्मचारी कमल अर्यालले आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा प्रधानाध्यापक राम प्रसाद शर्मा अर्याल विद्यालय व्यवस्थापन समिती अध्यक्ष गोपाल अर्याल,वालशिक्षा सहजकर्ता राधिका सापकोटाको रोहवरमा बालबालिकाको लागि उपयोगी विभिन्न सामग्रीहरु प्रदान गरि रचनात्मक कार्य गर्नुभएको छ ।

बिद्यालयका प्रधानाध्यापक सङ्ग कुरा गर्दै उहाले भन्नुभयो जन्मदिन, बैवाहिक बर्षगाठ तथा अन्य उत्सवहरुमा केक काट्ने र भोज भतेरमा खर्च गर्ने रकम कटौती गरेर शैक्षिक संस्थाहरुमा सहयोग गर्ने हो भने स-साना बालबालिकाले खेल्दै सिक्दै गरि भविष्यको लागि दक्ष जनशक्ति उत्पादन गर्न सहज हुन्छ तसर्थ हामिहरुले शुभकार्य हरुमा फजुल खर्च नगरी यस्ता संस्थाहरुमा सहयोग गर्नु उपयुुक्त हुन्छ । साथै उहाँको यो रचनात्मक कामको प्रशंसा गर्दै बिद्यालय परिवारले कमल अर्यालको जिवनमा उत्तरोत्तर प्रगतिको कामना सहित हार्दिक धन्यबाद ज्ञापन गरेको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *