सत्यवती गाउँपालिकाले बितरण गर्यो बिरामी लाई आर्थिक सहयोग

चुरामणि  तिमिल्सिना असार   २२

सत्यवती गाउँपालिका गुल्मीले एक कार्यक्रमका बिच आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण गरेको छ । आर्थिक वर्ष २०७९/०८० मा पालिका भित्र रहेका मृगौला प्रत्यारोपण गरेका र डाइलायसिस गराइ राखेका तथा क्यान्सर रोगी लाई जनही मासिक रु ५००० हजारका दरले ३५ जनालाइ आर्थिक सहयोग गराइएको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख सुर्य बहादुर रानाले जानकारी दिनुभयो । नेपाल सरकारले यो अभियान सन्चालन गरेर आफुहरु लाई निकै नै सहयोग पुगेको वडा न ६ का मेघराज भण्डारीले बताउनु भयो ।

वितरण कार्यक्रममा पालिकाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डे उपाध्यक्ष निरमाया तरामु वडा न ७ का वडा अध्यक्ष लोक बहादुर बुडाथोकी , यस्तै वडा न ४ का वडा अध्यक्ष पिताम्बर ज्ञवाली , वडा न ६ का वडा अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद भण्डारी वडा न ८ का वडा अध्यक्ष होम बहादुर रानाको आथित्यता रहेको थियो।

कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष पाण्डेले यो रकम बिरामीहरु ला्इ हस्तान्तरण गर्दै उपचारमै खर्च गरि सहि सदुपयोग गर्न आग्रह गर्दै स्वास्थ्य लाभको कामना गर्नु भयो। कार्यक्रम स्वास्थ्य शाखाका कर्मचारी हिमलाल भण्डारीले सन्चालन गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *