सत्यवतीमा लक्षित बर्गको लागि क्षमता बिकास तालिम उद्घाटन

चुरामणि  तिमिल्सिना असार २२

सत्यवती गाउँपालिकामा दुई दिने लक्षित बर्गका लागि क्षमता बिकास तालिमको औपचारिक कार्यक्रमका बिच उद्घाटन गरिएको छ । गाउँपालिकाको सभाहलमा सन्चालित तालिममा ६५ जना सहभागी रहेका छन । गाउँपालिकाको आयोजना रहेको तालिममा गोबिन्द पुन मगरले प्रशिक्षण गर्नु भएको छ ।
उद्घाटनशत्रमा गाउँपालिकाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डे उपाध्यक्ष निरमाया तरामु , यस्तै वडा न ६ अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद भण्डारी वडा न ७ का वडा अध्यक्ष लोक बहादुर बुढाथोकी, वडा ८ का वडा अध्यक्ष होम बहादुर राना समेतको आतिथ्यता रहेको थियो। कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष पाण्डे ले आदिवासी जनजाती क्षमता बिकाससंगै रोजगारीमा जोडिदै आफ्नो पालिका लाई समृद्ध पालिका बनाउन र सबैलाई हातेमालो गरेर अगाडी बढेमा आयआर्जन समेत हुने बताउनु भयो ।
यस्तै कार्यक्रममा उपाध्यक्ष निरमायाले आदिवासी जनजातीहरुले संस्कृतिको संरक्षण गरेको र यससँगै हरेक क्षेत्र बिकासका लागि क्षमता बिकासको भावनात्मक आवश्यकता बुझेर यो कार्यक्रम राखिएको भन्नुभयो । नेपाल मगर संघ सत्यवती गाउँपालिका अध्यक्ष टोपला थापा मगरले शुभकामना दिनुभयो भने स्वागत मन्तव्य कार्यपालिका सदस्य कमला पचभैया र सन्चालन रोजगार शाखा प्रमुख सुबास आचार्यले गर्नुभएको हो। तालिम भोलि सम्म सन्चालन हुने छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *