चन्द्रकोटमा आरन ब्यवसायी लाई सामाग्री हस्तान्तरण

असार   २४

चन्द्रकोट गाउँपालिकाको आयोजनामा चालु आर्थिक बर्षको स्वीकृत कार्यक्रम अन्तर्गतको परम्परागत आरन व्यवसायीका लागि आवश्यक मेसिन तथा औजार वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। गाउँपालिकाका  उपाध्यक्ष बिष्णु प्रसाद भण्डारी ज्युको अध्यक्षतामा सम्पनन्न कार्यक्रम पालिका  अध्यक्ष युबराज खत्री क्षत्रीज्यू को प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो।

 

कार्यक्रममा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बिष्णु प्रसाद भुसाल, वडा न. १ का वडा अध्यक्ष घनश्याम खरेल, वडा न. ३ का वडा अध्यक्ष डिल्लीराज भण्डारी, वडा न. ७ का वडा अध्यक्ष अनन्तराम भण्डारी, कार्यपालिका सदस्यहरु, वडा सदस्यहरु लगायतको उपस्थिती रहेको थियो। कार्यक्रममा पालिकाभित्रका कुल ४१ जना परम्परागत आरन व्यवसायिहरुका लागि प्रति व्यवसायी १/१ वटा इलेक्ट्रिक पंखा, ग्रेण्डर, फलाम काट्ने उदाउने चक्काहरु प्रदान गरिएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *