लियो क्लब अफ बुटवल मेट्रोसिटीमा पद हस्तान्तरण

सुशील खनाल ।

– लियो क्लब अफ बुटवल मेट्रोसिटिको तेस्रो पद हस्तान्तरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । क्लबका निबर्तमान अध्यक्ष मित्रजन भन्डारिले नवनिर्वाचित अध्यक्ष सन्जिब सुनारलाइ पद हस्तान्तरण गर्नुभएको छ ।
नवनिर्वाचित अध्यक्ष सुनार एक सफल व्यावसायि हुनुहुन्छ । आफ्नो पदभार ग्रहण गर्दै अध्यक्ष सुनारले आफ्नो कार्यकालमा क्लबलाई सामाजिक क्षेत्रमा थप उचाइमा पुराउने बताउनुभएको छ ।

लियो जिल्ला परिषद 325 पि नेपालका अध्यक्ष लियो सरोज महत्तोको प्रमुख आतिथ्यता रहेको कार्यक्रममा लायन्स जिल्ला परिषद 325 पि नेपालका एरिया चिफ बिनोद सुवेदी, क्लबका मुख्य सल्लाहकार लायन उमेश अधिकारी र लियो जिल्ला परिषद 325 पि नेपालका उपाध्यक्ष लियो श्रद्धा कुवरको बिशिस्ट आतिथ्यता रहेको कार्यक्रममा एम जे एफ लायन राम बेलबासे , लायन नवराज बन्जाडे , एम जे एफ लायन इन्जिनियर गोबिन्द लामिछाने, , लियो श्रीधर बस्याल, लियो त्रिबिक्रम पुरी, लायन प्रदिप जिसि , लियो श्रीधर कुवर , लियो सुनिल गुप्ता, लियो सुनिल कुवर, लियो जीवन थापा छेत्री, लियो दिपेन्द्र पौडेल सहित लियो लायन लिडरहरुको आतिथ्यता रहेको थियो

आफ्नो मन्तव्य राख्दै निवर्तमान अध्यक्ष भन्डारिले आफुलाइ समाजसेवा गर्ने अवसर यही क्लबको माध्यमबाट गर्न पाएकोमा खुसी भएको बताउनुभयो । आफ्नो कार्यकाल उत्कृष्ट र सहज बनाउन सहयोग गर्नुहुने सम्पुर्ण लियो लायनलाई मायाको चिनो समेत वितरण गर्नुभएको थियो । प्रमुख अतिथि सरोज महतो, बिनोद सुबेदी,उमेश अधिकारी, श्रद्वा कुवर, राम बेलाबासे,गोबिन्द बन्जाडे,मनोज गौतम, दिपेन्द्र पौडेलले शुभकामना मन्तव्य दिनुभएको थियो ।

कार्यक्रममा क्लबले 15 जना नया सदस्यहरुलाई जोडेको छ | मेट्रोसिटी बौद्धिक युवाहरूको एक सगठित सस्था हो । युवाहरूको नेतृत्व बिकास सगै सामाजिक सेवामा अग्रसर मेट्रोसिटी दुखी, गरिबको मनमनमा बस्न सफल सस्था हो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *