रुरु धाममा आउने पर्यटकहरुलाई नि:शुल्क वाईफाइको व्यवस्था

रुरु धाममा आउने पर्यटकहरुलाई नि:शुल्क वाईफाइको व्यवस्था
चुरामणि तिमिल्सिना
असार-२८,२०८०
गुल्मी।
गुल्मी,पाल्पा र स्याङ्गजा जिल्लाको संगम स्थल विश्ववकै धार्मिक, पौराणिक ,ऐतिहासि तथा पवित्र पर्यटकीय तिर्थ स्थल रुरुक्षेत्र धाम रिडीको तिनमुखे पुलमा निशुल्क वाइफाइको व्यवस्था गरिएको छ। विभिन्न क्षेत्र बाट पाल्नुहुने आन्तरीक तथा बाह्य पर्यटक हरुलाई स्थानीय पर्यटकीय गन्तब्यको प्रचार-प्रसार गर्ने महान उदेश्यका साथ “ब्रोडलिङ्क नेटवर्क कम्नीकेशन”का सञ्चालक देव थापा र रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वार्ड नं.१ को विशेष पहलका साथै टोल विकास संस्थाको सहयोगमा फ्रि वाई-फाई जडान गरिएको वडा नं. १ का वडा अध्यक्ष नवराज बिकले जानकारी दिनु भयो। यस लाई सञ्चालन गर्नका लागि चेतनशिल बहुउद्देश्य सहकारीको संस्थाले विद्युत सेवा निशुल्क नै प्रदान गर्ने सहकारी कि अध्यक्ष लक्ष्मी ज्ञवालीले बताउनु भयो ।

हिजो आज लाखौको रोजाइमा रहेको यो पुलमा सुटिङ गर्न ,टिक टक बनाउन गितको छायान्कन गर्न आउँदा आफुले खिचेको फोटो नेटवर्क गर्न सहज हुने र आफ्नो परिवार लाई नयाँ ठाउको जानकारी पनि गराउन सकिने भएकोले यसरी यो पुलमा वाइफाइ सेवा सञ्चालन गरिएको रुरु १ टोल विकास संस्थाका अध्यक्ष प्रेम भण्डारीले बताउनु भयो। नेपालकै चार मध्य एक धाम भनीएता पनि प्रचारप्रसारमा कमि आयको र पर्यटकलाई लोभ्याउने कार्यक्रम यस क्षेत्रमा खासै नभएकाले पनि यहाँ पर्यटक अडिन नखोज्ने गरेको पाईएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *