डडेल्धुरामा खोलाले बगाएर एक महिलाको ज्यान गयो

डडेल्धुरामा खोलाले बगाएर एक महिलाको ज्यान गयो
असार-२८,२०८०
डडेलधुरा ।
डडेल्धुरामा खोलाले बगाउदा एक महिलाको ज्यान गएको छ । जिल्लाको गन्यापधुरा गाउँपालिका–४ कुलेडी बस्ने अन्दाजी ५८ वर्षीया दुर्गादेवी बोहराको ज्यान गएको हो । बिहिबार दिउसो २ बजेको समयमा बोहरालाई खोलाले बगाएको प्रहरी जनाएको छ ।

बिहीबार दिउँसो गोठालाबाट फर्किने क्रममा खोला तर्दा उनलाई बगाएपछि बेपत्ता भएकी थिइन् । बिहिबार डडेल्धुराका विभिन्न स्थानहरुमा ठुलो बर्षा भएको थियो। बर्षाका कारण खोलामा आएको बाढीले उनलाई बगएको हो उनलाई खोलाले बगाउदा बेपत्ता भएपछि स्थाानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।

उनको खोजतलास गर्ने क्रममा शव फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय डडेल्धुराले जानकारी दिएको छ। खोजिगर्दा बगेको स्थानबाट करिब एक किलोमिटर टाढा शव फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *