स्वर्गद्वारी नगरपालिकाको १३ औँ नगर सभा सम्पन्न

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाको १३ औँ नगर सभा सम्पन्न
असार २८
बबिता रिजाल, प्युठान ।
स्वर्गद्वारी नगरपालिकाको असार १० गतेको निति तथा कार्यक्रमको बजेट प्रस्तुत संगै सुरु भएको १३ औँ नगरसभा विहिबार नगर सभाको तेश्रो बैठक सम्पन्न भए पश्चात १३ औँ नगर सभा पनि सम्पन्न भएको छ ।

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका नगर प्रमुख टेक प्रसाद भण्डारीको अध्यक्षतमा स्वर्गद्वारी नगरपालिका ४ भिंगृमा सम्पन्न नगरसभाले असार १७ गते बसेको दोश्रो बैठकमा पास हुन नसकेको स्वर्गद्वारी नगरपालिका अन्र्तगतका वडाहरु र विषयगत शाखा तथा कार्यालयबाट भएका खर्चको आय व्ययको विवरण तथा निती अनुमोदन गरेको स्वर्गद्धारी नगरपालिकाका नगर प्रवक्त सुरज संगम सुनारले जानकारी दिनुभयो ।

यस अघिको दोश्रो बैठकमा आगामी आर्थिक बर्ष २०८०।०८१ को निति तथा कार्यक्रमको बजेट पास गरेपनि आर्थिक बर्ष २०७९।०८० को वडाहरु र विषयगत शाखा तथा कार्यालयबाट भएका खर्चको आय व्यय तथा निती अनुमोदन गर्न सकेको थियन । यस्तै आजको बैठकमा गैर सरकारी सस्थाहरु फुलबारी एकिकृत ग्रामिण विकास संस्था गोल २ र हेफर नेपालको प्रस्तावित निति तथा कार्यक्रमहरु पनि स्विकृत गरेको पनि उहाँले बताउनु भयो ।

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका नगर प्रमुख टेक प्रसाद भण्डारीको अध्यक्षता , स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका नगर उप प्रमुख मिनराज राना मगर , प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत तुल्सीराम गैरे , वडा अध्यक्षहरु , कार्यपालिका सदस्यहरु , सभा सदस्यहरु , कर्मचारी लगायतको उपस्थितिमा बसेको नगर सभाको तेश्रो तथा अन्तिम बैठकको सञ्चालन प्रशासन शाखा प्रमुख ऋषिकेश भण्डारीले गर्नुभएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *