सत्यवतीको रुद्रवेणी र कालीगण्डकीको पुर्तीघाट बजारको अनुगम

सत्यवतिको रुद्रवेणी र कालीगण्डकीको पुर्तीघाट बजारको अनुगम
असार-२८,२०८०
गुल्मी।
घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय गुल्मीले सत्यवती गाउँपालिकाको रुन्द्रवेणी तथा कालीगण्डकी गाउँपालिकाको पूर्तिघाट बजारको अनुगमन गरेको छ।
घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय गुल्मी तथा जिल्ला प्रशासन कार्यालय गुल्मी, कालिगण्डकी गाउँपालिका गुल्मी, प्रहरी चौकी पूर्तिघाटको टोलिले आज संयुक्त रुपमा बजारको अनुगमन गरेको हो ।अनुगमनको क्रममा भेटिएका म्याद नाघेका अखाद्य वस्तु बरामद गरि कर्मचारी तथा सुरक्षाकर्मीको रोहबरमा नष्ट गरिएको छ ।


अनुगमनको क्रममा: पसलको साइन बोर्ड नभएको,मुल्य सूचि नराखेको,दर्ता तथा नविकरण नगरेको र मिश्रीत ढंगले पसल सञ्चालन गरेको पाईएकोमा तत्काल सुधार गर्न निर्देशन दिइएको थियो ।अनुगमनमा सहयोग, समन्वय गर्नुहुने सम्पूर्णमा घरेलु कार्यालय गुल्मीले हार्दिक धन्यवाद कृतज्ञता ज्ञापन गरेको छ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 815

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *