आफ्नो अ्मुल्य मत दिएर जिताउन अनुरोध गरे जापन बाट, के सी ले आफू गुल्मीको माटोमा जन्मेको नाताले

श्रावण  ७

आदरणीय जापान वासी नेपाली दाजु ,भाई एवं दिदी ,बहिनीहरू अध्ययनको शिलशिलामा जापान आएको म अध्ययन सँग सँगै विभिन्न सामाजिक कार्यक्रम सहभागिता जनाउदै आएको कुरामा यहाँ हरू सम्पूर्ण अवगत नै हुनु हुन्छ । साथै अध्ययन सकिए लगत्तै पुर्णरूपमा व्यवसायमा सक्रिय भए पछी मेरो समाजिक कार्यक्रमहरूमा झन्न सक्रिय सहभागिता रहेको कुरामा यहाँहरू जानकार हुनु हुन्छ । विश्वमा छरिएर रहेका नेपालीहरूको साझा संस्था गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएन) मा पनी विगत देखि प्रत्यक्ष रूप मा अथवा अप्रत्क्ष रूपमा मेरो सहभागिता रहेको छ । (२०१७- २०१९ )मा गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएन) कियूस्यु क्षेत्रको प्रवक्ता मा रहेर काम गरेको कुरा पनी यहाँ हरूलाई अवगत गराउन चाहान्छु । त्यस्तै विश्व कै ठुलो परोपकारी संस्था लायन्स क्लब मा पनी आबद्ध रहेर काम गरेको म सँग अनुभव रहेको छ । आज सम्मका मेरा समाजिक कार्य हरूले समाजमा सकारात्मक परिणाम प्राप्त गरेको कुरामा म विश्वस्त छु । गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएन) जापानको २०२३-२०२५ कार्यकालमा सदस्य पदमा रहि अझ उत्तरदायित्वका साथ नेपालीको सुख दुःखमा साथ दिने विश्वासका साथ गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएन) जापानको २०२३-२०२५ कार्यकालमा सदस्य पदमा उम्मेदवारी दिने जानकारी गराउदछु । आफ्नो अमूल्य मत र विश्वास दिदै मलाई निर्वाचित गराउने कुरामा म विश्वस्त छु
धन्यवाद 🙏

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *