पत्रकार कृष्ण अन्जानको भोलि कालीगण्डकीमा अन्त्यष्टि गरिने

पत्रकार कृष्ण अन्जानको निधन,भोली आईतबार अन्त्यष्टि गरिने ।
साउन २०

गुल्मीमा बसेर पत्रकारिता गरिरहेका पत्रकार कृष्ण अन्जान ज्ञवालीको हिजो निधन भएको छ । बुटवल स्थित लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा उपचारका क्रममा ५५ बर्षको उमेरमा पत्रकार अन्जानको निधन भएको हो ।लामो समयदेखि मधुमेहका बिरामी रहेका उहाकोको उपचारको क्रममा हृदयघातबाट निधन भएको अस्पतालले जनाएको छ।

अन्जान पछिल्लो समय गुल्मीको रुरुक्षेत्र गाँउपालिकाको थोर्गामा रहेर रुरु एफ एम लगायत अन्य संचार माध्यममा प्रतिनिधिकोरुपमा पत्रकारितामा सक्रिय हुनुहुन्थ्यो । गुल्मीको रुरुक्षेत्र थोर्गा स्यालपोखरीमा स्थायी घर भएका ज्ञवाली बिभिन्न संघ संस्था हुदै पछिल्लो समय निरन्तर पत्रकारितामा सक्रिय हुनुहुन्थ्यो । मृतक अन्जानको शव अहिले लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा राखिएको छ । पारिवारिक श्रोतका अनुसार भोली आईतबार मात्र गुल्मीको रिडीधाममा शवको दाहसंस्कार गरिने छ ।

उहाको परिवारमा श्रीमती तथा १ छोरी र १ छोरा छन् ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *