तेस्रो रुरु कालीगण्डकी अनलाइन तिज गित नृत्य प्रतियोगिता हुने आउँदो शनिवार बाट

तेस्रो रुरु कालीगण्डकी अनलाइन तिज गित नृत्य प्रतियोगिता हुने

साउन -२५
रुरु धार्मिक सेवा सञ्चार प्राइभेट लिमिटेड र कालीगण्डकी पोस्ट डटकमले आउदो श्रावण २७ गते देखि तेस्रो रुरु -कालीगण्डकी अन्लाईन तिज नृत्य प्रतियोगिताको शुभार्म्भ गर्ने भएको छ । रुरु क्षेत्र धाममा प्रधान कार्यालय राखेर विभिन्न कार्यक्रम गर्दै आएको प्रालिले यश बर्ष पनि बिगतका बर्षहरुमा जस्तै सामाजिक सन्जालबाट खुल्ला तिज नृत्य प्रतियोगिता गर्ने प्रालिका अध्यक्ष चुरामणि तिमिल्सिनाले बताउनु भयो। तिमिल्सिनाले गाउँमा लुकेका प्रतिभाहरु लाई सामाजिक सन्जाल बाट प्रचारप्रसार गर्न र नयाँ-नयाँ खोजी प्रतिभाको बिकास कला सस्कृतीको संरक्षण मौलिक प्रतिभा लाई स्थान दिन बिगतका दिनमा गरिएको कार्यक्रमले निकै नै सफलता प्राप्त गरेकोले बिगत बर्ष जस्तै यश बर्ष पनि यो कार्यक्रमको आयोजना गर्न लागीएको बताउनु भयो।

महिलाहरुको महान पर्व हरितालिका तिजको अवसर पारेर आउँदो शनिवार कार्यक्रमको उद्घाटन गरि भाद्र २९ सम्म कार्यक्रम सन्चालन गरिने र तिजकै आसपासमा नतिजा प्रकाशन प्रसारण पनि गरिने कालीगण्डकी पोस्टका सम्पदाक यम सोमैले जानकारी दिनु भयो । अनलाईन तिज कार्यक्रममा सहभागी सबैलाई प्रमाणपत्र समेत बितरण गरिने र विभिन्न बिधाका पुरस्कारहरु राखी कार्यक्रमलाई अझ प्रभावकारी रुपमा संचालन गरिने मौलिक प्रतिभालाई मध्य नजर गरि विशेष पुरस्कर प्रदान गरिने, नतिजाका आधार हरु पनि केही दिन्मा सार्वजनिक गरिने रुरु सञ्चार अनलाइन खबरका सम्पादक बिष्णु प्रसाद पाण्डेले जानकारी दिनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *