दिवङ्गत बिध्यार्थीको सम्झनामा श्रृङ्गा जनता माविमा अक्षयकोष स्थापना

 

दिवङ्गत बिध्यार्थीको सम्झनामा श्रृङ्गा जनता माविमा अक्षयकोष स्थापना ।
भदौ १६
दिवङ्गत सन्देश पन्थको सम्झनामा श्रृङ्गा जनता माध्यमिक बिद्यालय छत्रकोट ४ श्रृङ्गा गुल्मीमा अक्षयकोष स्थापना तथा कक्षा ५ का विद्यार्थीहरूलाई विद्यालय पोशाक वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।

छत्रकोट गाउँपालिका वडा नं ३ काभ्रे घर भई श्रृङ्गा जनता माविमा कक्षा ५ मा अध्ययनरत सन्देश पन्थको गत साउन ३ गते ब्लड क्यान्सरको कारण कान्ती बाल अस्पतालमा उपचारको क्रममा निधन भएको थियो । उनै सन्देश पन्थको सम्झनामा श्रृङ्गा जनता मावि छत्रकोट ४ श्रृङ्गा गुल्मीमा सन्देश पन्थको परिबारको तर्फबाट एकलाख एक हजार बराबरको ु सन्देश पन्थ स्मृति अक्षय कोष ु स्थापनाको घोषणा दाजु कृष्ण प्रसाद पन्थले गर्नुभयो । अक्षय कोषबाट प्राप्त हुने ब्याजबाट कसलाई छात्रवृत्ति दिने भन्ने पछि विद्यालय र परिवारको सल्लाहमा तय गरिने छ । सोही अवसरमा कक्षा ५ का विद्यार्थीहरूलाई विद्यालय पोशाक तथा दक्षिणा वितरण गरिएको छ । कार्यक्रममा सन्देश पन्थको बुबा शङ्कर प्रसाद पन्थ , दाजु कृष्ण पन्थ , दिदी सन्ध्या पन्थ , विद्यालयका प्र अ विकासचन्द्र खरेल , विव्यस सदस्यहरु , शिक्षकहरु तथा विद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *