अर्घाखाँचीमा चट्याङ लागेर १ जनाको मृत्यु : ४ जना गम्भीर घाईते

अर्घाखाँचीमा चट्याङ लागेर १ जनाको मृत्यु : ४ जना गम्भीर घाईते

बिष्णु कुमार आले भदौं १८ अर्घाखाँची
चट्याङ लागेर अर्घाखाँचीको मालारानी ९ मा एक जनाको घटनास्थालमै मृत्यु भएको छ । चट्याङमा परि अन्य ४ जना गम्भीर घाईते भएका छन् । मृत्यु हुनेमा मालारानी ९ गोखुङगा सेपानी निवासी २० बर्षिय मिलन खनाल रहेको प्रहरीले जनाएको छ । घाईतेहरूमा सोही ठाउँका २५ बर्षिय जेम बहादुर पुन , २८ बर्षिय लिल बहादुर पुन ,२१ बर्षिय दामोदर खनाल र २२ बर्षिय चन्द्र बहादुर खनाल रहेका छन् । बजार गरि घर जानेक्रममा ठूलो पानी परेपछि स्थानीय दुर्गा बहादुर पुनको घरमा ओत्तिन बसेका उनिहरू माथी चट्याङ परेको थियो । घाईतेहरूको जिल्ला अस्पतालमा सामान्य उपचारपछि थप उपचारका लागि बुटवल लैजाने तयारी भैरहेको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *