उदय माध्यमिक विद्यालय शान्तिपुरमा वक्तृत्वकला सम्पन्न

श्रीराम गौतम
भदौ १९
चन्द्रकोट गाउँपालिका वडा नं ४ शान्तिपुर बजार गुल्मीमा अवस्थित उदय माध्यमिक विद्यालयमा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता भव्यताको साथ सम्पन्न भएको छ। नेपाल रेडक्रस सोसाइटीको ६१ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विद्यालयमा रहेको नेपाल जूनियर तथा युवा रेडक्रस सर्कलको मुख्य आयोजना तथा उदय माध्यमिक विद्यालयको संरक्षकत्वमा सञ्चालित औपचारिक कार्यक्रममा बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष धाचानन्द शर्माको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रूपमा चन्द्रकोट गाउँपालिका प्रमुख युवराज के.सी. बिशिष्ट अतिथि पालिका उपाध्यक्ष विष्णु प्रसाद भण्डारी, शिक्षा शाखा प्रमुख नयन सिंह ठकुरी, चन्द्रकोट गाउँपालिका वडा नं ४ का वडाध्यक्ष वल बहादुर बस्नेत तथा नेपाल रेडक्रस सर्कल गुल्मी जिल्ला प्रतिनिधि भानुभक्त सुबेदी रहेको कार्यक्रममा नेपाल रेडक्रस सोसाइटी चन्द्रकोट उपशाखा सभापति गीता थापा, नेपाल जूनियर तथा युवा रेडक्रस सर्कल चन्द्रकोट गाउँपालिका प्रमुख मिठु कुमारी घिमिरे तथा अन्य बिशिष्ट व्यक्तित्वहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।
माध्यमिक तह कक्षा (९-१२) लक्षित “मानवीय सेवामा युवा रेडक्रसको भुमिका” विषयक वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा पालिका भित्रका ११ वटा विद्यालयको सहभागिता रहेको हो । सहभागी विद्यालय मध्य ज्ञानोदय माध्यामिक विद्यालय चन्द्रकोट ८ मजुवाकी छात्रा समीक्षा सापकोटा प्रथम, ग्वाघा माध्यामिक बिद्यालय चन्द्रकोट ५ ग्वाघाका छात्र सुगम कार्की द्वित्तिय तथा शारदा माध्यमिक विद्यालय चन्द्रकोट १ सराङ्गकी छात्रा अनिशा खत्री क्षेत्रीले तृतिय स्थान हासिल गर्न सफल भएका छन् ।
प्रथम, द्वितीय तथा तृतीय स्थान प्राप्त गर्ने प्रतिस्पर्धी हरुलाई क्रमशः २५००,२००० र १५०० नगद र प्रमाणपत्रसहित सम्मान गरिएको हो । विद्यालयका प्रधानध्यापक हरी प्रसाद न्यौपानेको शुभकामना मन्तब्य साथै प्रमुख अतिथि र अन्य विशिष्ट अतिथिको शुभकामना मन्तब्यको साथमा विभिन्न साँस्कृतिक गीत तथा नृत्यहरू रहेको कार्यक्रमको सञ्चालन नेपाल जूनियर तथा युवा रेडक्रस सर्कल उदय माध्यमिक विद्यालयका शिक्षक नायक श्यामलाल गौतमले गर्नुभएको हो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *