ग्वाघा माध्यमिक विद्यालय चन्द्रकोटमा सन्चालित वक्तृत्वकलामा शारदाकी गौतम प्रथम

श्रीराम गौतम
भदौ १९
चन्द्रकोट गाउँपालिका वडा नं ५ ग्वाघा गुल्मीमा अवस्थित ग्वाघा माध्यमिक विद्यालयमा वक्तृत्वकला प्रतियोगिता भव्यताको साथ सम्पन्न भएको छ। नेपाल रेडक्रस सोसाइटीको ६१ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विद्यालयमा रहेको नेपाल जूनियर तथा युवा रेडक्रस सर्कलको मुख्य आयोजना तथा ग्वाघा माध्यमिक विद्यालयको संरक्षकत्वमा सञ्चालित औपचारिक कार्यक्रममा बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष लील बहादुर थापाको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा प्रमुख अतथिको रुपमा चन्द्रकोट गाउँपालिका वडा नं ५ का वडाध्यक्ष तिर्थ बहादुर कार्की रहनुभएको हो । चन्द्रकोट क्षेत्रकै शैक्षिक व्यक्तित्व तथा समाजसेवी रामलाल सुबेदी रहनुभएको हो भने कार्यक्रममा अन्य बिशिष्ट व्यक्तित्वहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

आधारभुत तह (६-८) लक्षित “मानवीय सेवामा युवा तथा जुनियरको भुमिका” विषयक वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा पालिका भित्रका १२ वटा विद्यालयको सहभागिता रहेको हो । सहभागी विद्यालय मध्य शारदा माध्यामिक विद्यालय चन्द्रकोट १ सराङ्गकी छात्रा रीतिका गौतम प्रथम, हिमालयन आधारभूत बिद्यालय चन्द्रकोट ५ जोगिस्थानकी छात्रा समीक्षा थापा द्वित्तिय तथा ज्ञानोदय माध्यमिक विद्यालय चन्द्रकोट ८ मजुवाजी छात्रा आकृति पराजुलीले तृतिय स्थान हासिल गर्न सफल भएका छन् ।


प्रथम, द्वितीय तथा तृतीय स्थान प्राप्त गर्ने प्रतिस्पर्धी हरुलाई क्रमशः ३०००,२००० र १५०० नगद, मेडल र प्रमाणपत्रसहित सम्मान गरिएको हो । विद्यालयका प्रधानध्यापक प्रकाश थापाको स्वागत मन्तब्य साथै प्रमुख अतिथि र अन्य विशिष्ट अतिथिको शुभकामना मन्तब्यको साथमा विभिन्न साँस्कृतिक गीत तथा नृत्यहरू रहेको कार्यक्रमको सञ्चालन नेपाल जूनियर तथा युवा रेडक्रस सर्कल ग्वाघा माध्यमिक विद्यालयका शिक्षक सह नायक बलराम कार्कीले गर्नुभएको हो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *