निन्युखर्क माध्यमिक बिद्यालयमा शिक्षक अभिभावक संघ गठन

भाद्र १८। गुल्मी

निन्युखर्क माध्यमिक बिद्यालय धुर्कोट गाउँपालिका ३ हाडहाडे गुल्मीमा शिक्षक अभिभावक संघको गठन गरिएको छ ।
निन्युखर्क माध्यमिक बिद्यालयको सभाहलमा शिक्षक , अभिभावक ,विभिन्न दलका प्रतिनिधि , समाजसेवी , बुद्धिजिबि सहित बसेको भेलाले हरि श्रेष्ठको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय समिती गठन गरेको छ । निन्युखर्क माध्यमिक बिद्यालयका बिद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष ओम बहादुर थापाको सभाध्यक्षबाट सुरु भएको कार्यक्रममा धुर्कोट गाउँपालिका ३ का वडा अध्यक्ष पदम बहादुर बिस्टको प्रमुख आथित्यता रहेको थियो शिक्षक अभिभावक संघमा क्रमस पृथ्वी लाल श्रेष्ठ ,पार्वती बिक,सीता बोहोरा,मधु खत्री साबित्रा पन्थी ,बिमला पुन रहनु भएको छ ।
बिद्यालयका प्रध्यानाध्यापक कृष्ण बिस्टको स्वागत मन्तब्यबाट सुरु भएको कार्यक्रमको सन्चालन दिपक श्रीस ले गर्नु भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *