नेपाली कांग्रेस छत्रकोट गुल्मीको प्रथम गाउँ सम्मेलन सम्पन्न ।

नेपाली कांग्रेस छत्रकोट गुल्मीको प्रथम गाउँ सम्मेलन सम्पन्न ।
भुवन भुषाल,
भदौ २४
गुल्मी

नेपाली कांग्रेस छत्रकोट गाउँपालिका गुल्मीको गाउँ सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । गाउँपालिकाको चोयगामा हिजो शनिवार एक समारोहका बीच कांग्रेस छत्रकोटले प्रथम गाउँ सम्मेलन सम्पन्न गरेको हो ।

नेपाली कांग्रेस गुल्मीका सभापति खिलध्वज पन्थीको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न गाउँ सम्मेलनमा नेपाली कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश सदस्य मोती भण्डारी, कांग्रेस गुल्मीका उपसभापति अनन्त पौडेल, जिल्ला सह( सचिव छवि पाण्डे, क्षेत्रीय सभापति पारिश्वर ढकाल, जिल्ला समन्वय समितीका सदस्य एवं लुम्बिनी प्रदेश सदस्य महेश्वर भण्डारी, कांग्रेस जिल्ला सदस्य धातानन्द भण्डारी लगायत कांग्रेस पार्टिका नेता कार्यकर्ता लगायतको उल्लेख्य उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमको सुरुमै कार्यक्रमका सभापती एवम् नेपाली कांग्रेस छत्रकोटका सभापति धातानन्द भुसालले वार्षिक प्रगती प्रतिवेदन प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथी पन्थीले नेपाली कांग्रेस छत्रकोट गाउँ कार्य समितिको कृयाशिलता लोभलाग्दो रहेको बताउँदै अझै बढी कृयाशिल भई आगामी निर्वाचन ढुक्कले जित्ने वातावरण बनाउन शुभकामना दिनुभयो ।

वृद्धवृदा सम्मान गरेर सुरु गरिएको कार्यक्रममा तिजको शुभकामना आदानप्रदान गर्दै दरखाने कार्यक्रमको समेत आयोजना गरिएको थियो । कार्यक्रममा उपस्थित महिलाहरुले तिजको शुभकामना आदानप्रदान गर्दै तिज गित र नाच समेत प्रस्तुत गरेका थिए । कार्यक्रममा छत्रकोटका नागरिकहरुको उल्लेख्य सहभागिता रहेको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *