धुर्कोट गाउँपालिका ३ हाडहाडेमा तिज गीत प्रतियोगिताको आयोजना

तिजको अवसरमा हाडहाडेमा तिज गीत प्रतियोगिताको आयोजना
रमेश पन्थी
धुर्कोट गुल्मी

हरितालिका तिजको अवसरमा धुर्कोट गाउँपालिका ३ हाडहाडेमा तिज गीत प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको छ । हिन्दु नारीहरुको महान पर्व तिजको अवसर पारेर भाद्र २५ गते सोमबारको दिन वडा स्तरिय खुल्ला तिज गीत प्रतियोगिताको आयोजना गरेको वडाले जनाएको छ । वडाको आर्थिक वर्ष २०८०÷०८१ को वार्षिक स्वीकृत कार्यक्रम अनुसार महिलाहरुको महान पर्व हरितालिका तिज–२०८० को अवसरमा भेस ब बिष्ट स्मृती खेलमैदान कुटियाखर्क धुर्कोट गाउँपालिका ३ हाडहाडे१ बर्दबासमा कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो । भाद्र २५ गते सोमबार विहान ११ बजेदेखि कार्यक्रम सुरु हुने छ ।
तिज गीत प्रतियोगितामा ऐतिहासिकता झल्किने, धार्मिक सांस्कृतिक तथा पर्यटकीय पहिचान साथै यहाँको रहन सहन जातिय तथा सांस्कृतिक पक्षको बारेमा आधारित भएर प्रस्तुत गर्नेलाई प्राथमिकता दिने वडा अध्यक्ष पदम बहादुर बिस्टले बताएका छन

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *