स्वास्थ्यकर्मी क्षेत्री द्वारा जन्म दिनका अवसरमा फलफुल वितरण गुल्मी

चुरामणि  तिमिल्सिना  भदौ  २४

स्वास्थ्यकर्मी क्षेत्री द्वारा जन्म दिनका अवसरमा फलफुल वितरण
गुल्मी।
स्वास्थकर्मी उषा क्षेत्रीले आफ्नो जन्म दिनको अवसरमा रुरु क्षेत्रका वृद्धवृद्धा,असाय, गुरुजनलाई फलफुल वितरण गर्नु भएको छ । सुध्दोदन गाउँपालिका रुपन्देही निवासी उहाँ हाल गुल्मीको छत्रकोट गाउँपालिका वडा न १ हुगा स्थित स्वास्थ चौकिमा ल्याब असिस्टेन्ट को रुपमा कार्यरत हुनुहुन्छ। उषाले यस्ता जन्म दिन , पदोन्नति , अध्यानमा सफलता तथा जागिरमा प्रवेश जस्ता पर्गती पथका कार्य हुँदा पाटी गर्नु भन्दा पुण्य संगै रचनात्मक कार्यक्रममा गरेर सेवा गर्दा आत्म देखिनै आफू खुशी हुने बताउनु भयो। रुरु धाममा रहनु भएका वृद्ध वृद्धा हरु लाई आफुले दर्शनको क्रममा आउँदा देखेको हुँदा आमाहरूको बसाइँ सारै आनन्द लागेको समेत बताउनु भयो ।

समाजमा हुने फजुल खर्च लाई हटाउदै सामाजिक कार्यमा जोडिन समेत उहाँले बताउनु भयो। कार्यक्रममा रुरु धार्मिक सेवा सन्चार प्रा लिका अध्यक्ष चुरामणि तिमिल्सिनाले उषा जि लाई जन्म दिनको शुभकामना प्रदान गर्दै आगामी दिनहरुमा पनि धार्मिक क्षेत्रमा र रचनात्मक कार्यक्रममा जोडिन आग्रह गर्दै बधाई तथा धन्यवाद प्रकट गर्नु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *