धुर्कोट गाउपालिका ०२ पिपलधारामा साबिक वडा स्तरीय तिजगित सम्पन्न

धुर्कोट गाउपालिका ०२ पिपलधारामा साबिक वडा स्तरीय तिजगित सम्पन्न

बिष्णु कुवर धुर्कोट नयाँगाउँ

गुल्मीको धुर्कोट गाउँपालिका वडा नम्बर ०२ पिपलधारामा साविकको वडास्तरीय तिज गीत प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । पिपलधारा कृषि तथा पसु बिकास महिला सहकारी को आयोजना र वडा कार्यलयको आर्थिक सहयोगमा सम्पन्न भएको छ
प्रतियोगितामा आठ समुह सहभागी भएका थिए । मौलिक कला, संस्कृतिको जर्गेना एवम् संस्कृति संरक्षणको लागि प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको वडाध्यक्ष बाबुराम थापाले बताउनु भयो

कार्यक्रममा सहकारीकि अध्यक्ष कमला घर्ती कुवरकोअध्यक्षता, धुर्कोट गाउँपालिका अध्यक्ष भुपाल पोख्रेलको प्रमुख आथिथ्यता उपाध्यक्ष सीता गिरिको विशेष आथिथ्यता ,वडा अध्यक्ष बाबुराम थापा, वडा सदस्य जीवन खनाल सीता सुनार घन ब खड्का र कोष ब थापा विभिन्न बिद्यालय संघसस्था राजनीति दलहरुको प्रमुख तथा प्रतिनिधि हरुको आथिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रममा पहिलो बराजा समूह दोस्रो चेतनशिल समुह सुफल तेस्रो जनजागृती समूह जुम्लादी भएका थिए अन्य समुहलाइ सहभागीतामुलक पुरस्कार बितरण गरिएको थियो भने कार्यक्रम को संचालन सहकारीकि सचीव कमला खड्का ले गर्नु भएको थियो

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *