संविधान दिवसको अवसर पारेर रुरुक्षेत्र गाउँपालिका तिज गीत प्रतियोगिता

चुरामणी तिमिल्सिना भाद्र ४

संविधान दिवसको अवसरमा गुल्मीको रुरु क्षेत्र गाउँपालिकामा तिजगीत प्रतियोगिता आयोजना गरिएको हो । ७ समुहको सहभागीता रहेको प्रतियोगितामा प्रगतिशिल आमा समुह बलेट्क्सार प्रथम रेन्बो इंग्लिस बोडिङ स्कुल द्वितिय प्रगतिशिल स्वास्थ आमा समुह ले तृतीय स्थान हासिल गरेको हो । प्रतियोगितामा रुरु २ कि रोस्मी कुवरले उत्कृष्ट नृत्य हासिल गर्नुभएको हो ।


गाउँपालिका उपाध्यक्ष लक्ष्मी देवि गौतमको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा गाउँपालिका अध्यक्ष यदु ज्ञवाली प्रमुख अतिथी रहनु भएको थियो । समारोहमा गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लक्ष्मण पाण्डेले स्वागत मन्तब्य राख्दै कार्यक्रम माथी प्रकाश पार्नु भएको थियो। प्रतीयोगितामा जन प्रतिनिधि , राजनितिक दल बौद्धिक बर्ग सुरक्षा निकाय, पत्रकार लगायतको आतिथ्यता रहेको थियो । कार्यक्रमको संचालन दामोदर ज्ञवालीले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *