जन्म दिनको फजुल खर्च धार्मिक कार्यमा लगाउदै प्रकाश घिमिरे

असोज   १३  रुरु

हामी सबैका अत्यन्तै सरल,मेहेनती , लगनशील ब्यक्तित्व एबम सहयोगी पथका धनि तथा होटल पौवा गोरुसिङ्गे साखाका लेखा कर्मचारी प्रकाश घिमिरेले आफ्नो जन्मोत्सवको अबसरमा सधैभ केक मात्र काट्ने भन्नुभन्दा पनि आफ्नो जन्मोत्सवको अबसरमा सामाजिक कार्यमा सङ्गलग्न भै रुरु धार्मिक सेवा प्रा.लि. लाई रुरु धाम लाई रु १५०० सहयोग गरि आफ्नो जन्मोत्सब मनाउनु भएको छ।

केक काट्ने फजुल खर्च गर्ने भन्दा सामाजिक कार्यक्रममा केही गर्दा सम्झना योग्य कार्य समेत हुने र आफ्ना पछील्ला सन्तती लाई पनि सिकाउन सजिलो हुने हुँदा आफुले यसरी धार्मिक सस्थाको अभियानमा जोडिएको बताउनु भयो। उहाँलाई जन्म दिनको हार्दिक शुभकामना छ भगवानले आशिर्वाद प्रदान गरुन।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *