जिल्ला समन्वय समितीको जिल्ला सभा समपन्न, काम गर्न ऐन कानुनको कमि भएको सजन्वय प्रमुख खत्री भनाई

जिल्ला समन्वय समितीको जिल्ला सभा समपन्न, काम गर्न ऐन कानुनको कमि भएको सजन्वय प्रमुख खत्री भनाई ।
असोज १५
जिल्ला समन्वय समिती गुल्मीको सातौ जिल्ला सभा हिजो आईतबार तम्घासमा समपन्न भएको छ । जिल्ला सभामा आर्थीक बर्ष २०७९–८० को बार्षीक प्रगती समिक्षा गरिएको थियो । कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समितीले आफ्नो कार्यक्षेत्र अन्तर्गतको आर्थीक बर्ष ७९–८० मा गरेका सेवा प्रभाहको समिक्षा गरिएको हो ।
जिल्लाका १२ ओटै स्थानीय तहका बिभिन्न बिवरणहरु एकिकृत गरि प्रस्तुत गरिएको थियो । संघ र प्रदेश मातहतकाका बिभिन्न कार्यालयले गरेका बिकास र सेवा प्रवाहको अनुगमन र त्यसको भाब सर्वजनिक गरिएको थियो । जिल्ला समन्वय समिती गुल्मीका प्रमुख द्रोण बहादुर खत्रीले अझै पनि ऐन र कानुनको कमि काकारण जिल्ला समन्वय समितीको औचित्य पुष्टि हुनेगरि काम गर्न नसकिएको बताउनु भयो । कर्यक्रममा १२ वटा स्थानीय तहका प्रमुख एवम उपप्रमुखको उपस्थीत रहेको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *