गणेश माद्यमिक विद्यालय  पिपलधारामा सामाजिक परिक्षण सार्वजनिक कार्यक्रम तथा अभिभावक भेला सम्पन्न

गणेश माद्यमिक विद्यालय  पिपलधारामा सामाजिक परिक्षण सार्वजनिक कार्यक्रम तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ ।

रमेश पन्थी
धुर्कोट गुल्मी ।
गणेश माद्यमिक विद्यालय धुर्कोट गाउँपालीका २ पिपलधारा गुल्मीमा आर्थिक वर्ष २०७९।८०को सामाजिक परिक्षण सार्वजनिक कार्यक्रम तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ । गणेश माद्ययमिक विद्यालयको प्रागडमा सम्मन कार्यक्रममा विद्यालयका प्रध्यापक कृष्ण बहादुर जिसिले विद्यालयको १करोड ३७ लाख ६१ हजार ७ सय ४२ रुपैया ९० पैसा बराबरको आर्थिक आय व्यय विवरण प्रस्तुत गर्नु भएको थियो । भने गणेश माबिमा कक्षा ११।१२ संचालनकाृ लागी आर्थिक,भौतिक,शैक्षिक लगाएत अन्य सहयोग पुर्यानु भएका चन्दादाताको नाम सहित ६६लाख ३० हजार २ सय १५ रुपैयाको आय व्यय विवरण आर्थिक संयोजक तथा पुर्व वडा अध्यक्ष नविन जिसिले प्रस्तुत गर्नु भएको थियो ।
विद्यालयका प्रध्यापक कृष्ण जिसीले प्रस्तुत गरेको विवरणमा विद्यालयको आम्दानी ५ लाख ५७ हजार ६००, सरकारी अनुदान तर्फ १ करोड ३२ लाख ४ हजार १ सय ४२ रुपैया ९० पैसा गरि जम्मा १ करोड ३७ लाख ६१ हजार ७ सय ४२ रुपैया ९० पैसा आम्दानी भएको छ। भने व्यय तर्फ तलव भत्तामा ८६ लाख ३८ हजार ३ सय ७७ रुपैया ४० पैसा,विविध तर्फ ४३ लाख ५२ हजार ९ सय १७ रुपैया , बैंक मौज्दात ७ लाख ६८ हजार ४४२, नगत तर्फ २००६.५ पैसा गरि जम्मा १ करोड ३७ लाख ६१ हजार ७ सय ४२ रुपैया ९० पैसा खर्च गरिएको प्रध्यापक जिसिले प्रस्तुत गरेको विवरणमा उल्लेख छ ।
शिक्षक अभिभावक संध अध्यक्ष विष्णुबहादुर थापाको सभाध्यक्षबाट सूरु भएको कार्यक्रममा , साजिक विकास समिति संयोजक तथा धुर्कोट गाउँपालीका १ का वडा अध्यक्ष चेत मान कुवरको प्रमुख आथित्यता,धुर्कोट गाउपालीका २ का वडा अध्यक्ष बाबुराम खड्का , विद्यालय व्यब्थापन समिति अध्यक्ष सुर्य बहादुर खड्का, पुर्व वडा अध्यक्ष ननिन जिसी , वडा सदस्यहरु ,कोष बहादुर थापा, धन बहादुर खड्का, सिता सुनार लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।
यस्तै, विभिन्न राजनिति दलका प्रतिनिधिहरुमा नेकपा एमालेका सुरेन्द महत नेकपा माओवादीका राम बहादुर खड्का समाज बादिका जित ब. बिक लगाएत , विद्यार्थी, ा, सामुदायिक रेडियो धुर्कोटका प्रतिनिधि रमेश पन्थी अभिभावक, चन्ददात लगाएतको व्यापक उपस्थिति रहेको थियो । शिक्षक रेमलाल खनालको स्वागत मनत्व्यबाट सुरु भएको कार्यक्रमको संचालन शिक्षक रत्न प्रसाद खनालले गर्नु भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 741

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *