कालीगण्डकी २ कोटाकोटमा नवाहा महायज्ञहुँदै

चुरामणि तिमिल्सिना   असोज   २६

स्याङ्जा जिल्ला कालीगण्डकी गाउँपालिका वडा २ मा अवस्थित नवनिर्मित दुर्गा पाञ्चायनको उत्घाटन मुर्ती प्राण प्रतिष्ठा कार्यक्रम तथा देविभागबत महापुरण कार्यक्रमको आयोजना हुँदै छ । यस्को निम्ति यहाँहरु लाई हार्दिक निमन्त्रणा गर्दछौ ।


२०८० साल असोज २८ देखि कार्तिक ६ गते सम्म रहने आयोजकले जानकारी गराएको छ। धार्मिक क्षेत्रको प्रचारप्रसार गर्न र सनातन धर्मको संरक्षण गर्न्को लागि नवाहा महायज्ञको आयोजना गरिएको हो। गाउँमै जन्मिएर हुर्केका आचार्य पण्डित भरत पाण्डे ज्यूले कथा प्रवचन गर्ने कार्यक्रम रहेको मुल समितिका अध्यक्ष युगराज पाण्डेले बताउनु भयो ।कार्यक्रममा बिहान दिउस र साझ राष्टिय कलाका हरुको बेजोड प्रस्तुति रहने र लिलामय कथा बाचन समेत हुने समाचारमा उल्लेख्य गरिएको छ । पछील्लो समय  धार्मिक  क्षेत्रमा  पर्यटन  प्रवधन  गर्न कार्यक्रमले थप सफलता  प्राप्त  हुने स्थानीयले बताएका  छन

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 741

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *