रुरु एफ एम ९४.८ मेगाहर्ज आजबाट १६ बर्षमा

रुरु एफ एम ९४.८ मेगाहर्ज आजबाट १६ बर्षमा ।
कार्तिक २६

रुरु मल्टि मिडिया प्रा।लि द्वारा संचालित रुरु एफ एम ९४।८ मेगाहर्जले आफ्नो संचार यात्राको १६ बर्ष पुरा गरेको छ ।भाषा कला र संस्कृतिको प्रचार ,गाउँ गाउँमा सुचना र संचार भन्ने नाराका साथ २०६५ सालको लक्ष्मी पुजाको दिन बाट प्रसारण सुरू गरि स्थापित रुरु एफ एम, ५०० वाट क्षमतामा गुल्मी जिल्ला संगै छिमेकि जिल्ला सहित करिव २० भन्दा धेरै जिल्लाहरुमा सुन्न सकिन्छ ।एफ एमले विभिन्न समाचारमुलक ,शिक्षामुलक, जनचेतनामुलक र विभिन्न साङ्गगितिक कार्यक्रमहरु प्रसारण र संचालन गर्दै आएको छ ।आफ्नो १६ औं बर्ष प्रवेशको अवसरमा रेडियो संचालन समितिका अध्यक्ष एवम रेडियोका व्यवस्थापक युगराज बस्यालले शुभकामना सन्देश व्यक्त गर्दै सम्पुर्ण श्रोता,विज्ञापनदाता,शुभचिन्तक,पत्रकार लगायत सम्पुर्णलाई साथ र सहयोगको लागी धन्यवाद ज्ञापन गर्दै आगामी यात्रामा पनि साथ र सहयोगको अपेक्षा गर्नुभएको छ । साथै उहाँले दिपावली छट, नेपाल संवतको अवसरमा शुभकामना समेत व्यक्त गर्नु भएको छ ।अझ धेरै श्रोताहरुको बिचमा पुग्ने र आवाज विहिन हरुको आवाजलाई अझै बुलन्द बनाउने उदेश्य सहित रेडियोले केही बर्ष देखि छत्रकोट २ पल्लिकोट कोट डाडाबाट दैनिक १८ घण्टा प्रसारण गरिरहेको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *