पालिका स्तरीय वक्तित्वकलामा शारदा सराङ्ग प्रथम

श्रीराम गौतम
२०८०/०९/०७

चन्द्रकोट क्षेत्रकै अग्रणी विद्यालय उदय माध्यमिक विद्यालयको ६६औ वार्षिकोत्सब समारोहका उपलक्ष्यमा आयोजित चन्द्रकोट गाउँपालिका स्तरीय “राष्ट्र निर्माणमा मेरो दृष्टिकोण” विषयक अन्तर माध्यमिक तह वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ प्रतियोगितामा ४बिद्यालयको सहभागीता रहेको थियो । जस्मा शारदा माध्यमिक विद्यालय चन्द्रकोट १सराङले प्रथम स्थान हासिल गर्न सफल भएको छ । बिद्यालयको कक्षा १२ मा अध्ययनरत अत्यन्तै मेहनती र जेहेनदार विद्यार्थी एलिश्मा वि. क.ले प्रथम स्थान हासिल गर्न सफल भएको विद्यालयका प्रधानाध्यापक बिष्णु प्रसाद सुबेदीले बताउनु भयो ।

पालिका भित्रका ४ ओटा बिद्यालयको सहभागिता रहेको प्रतियोगितामा शारदा माध्यमिक विद्यालयले सर्वोत्कृष्ट स्थान हासिल गर्न सफल विद्यार्थी इलिष्मा वि. क लाई सर्वाङ्गीण पक्षको विकास साथै शैक्षिक उन्नयनको शुभकामनाको साथमा बधाइ ज्ञापन गर्नुभएको छ । प्रधानाध्यापक सुबेदीले रूरु धार्मिक सेवा सञ्चार प्रा. ली. सङ्ग कुरा गर्दै त्यस विद्यालयले वक्तृत्वकला प्रतियोगितामा पालिका मात्रै नभई जिल्ला स्तरमा नै छुट्टै पहिचान बनाएको र गीत संगीत, मौलिक कला संस्कृति, खेलकुद, शैक्षिक क्षेत्रमा पनि अब्बल रहेको बताउनु भएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *