हसरा साना किसानको ८ औं वार्षिक साधारण सभा समपन्न

चुरामणि  तिमिल्सिना    गुल्मी  पुस  ७

हसरा साना किसान कृषि सहकारी संस्था लिमिटेड सत्यवती गाउँपालिका वडा न ५ हसरा गुल्मीको ८ औं साधरण सभा सत्यवती बहुमुखी क्याम्पसमा सम्पन्न भएको छ । संस्थाका अध्यक्ष शोभा भण्डारीको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा वडा न ५ का वडा अध्यक्ष बाबुराम ज्ञवाली रहनु भएको थियो । समारोहमा गाउँ कार्यपालिका सदस्य सिर्जना कुमाल , वडा सदस्य ऋषीराम भण्डारी को विशिष्ट आतिथ्यता रहेको थियो। सन्चालक समितका सदस्य गिता भण्डारी ले कार्यक्रम माथि प्रकाश पार्दै स्वागत मन्तब्य राख्नु भएकाे थियो । कार्यक्रममा अध्यक्ष भण्डारीले बार्षिक प्रगति प्रतिबेदन , भावियोजना प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नुभयो। यस्तै लेखा समितिका सदस्य हिरा थापाले लेखा प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नुभयो। सभामा ८५ वर्षकी जेष्ठ नागरिक खगिसरा भण्डारी र ८० वर्ष की महेस्वरी ज्ञवालीलाई दोसल्ला ओडाएर सम्मान गरिएको थियो ।
यस्तै सेयर सदस्य कुन्ति काला लाई उत्कृष्ट बाख्रा पालकका रुपमा विशेष सम्मान गरिएको थियो। कार्यक्रममा बाल बचतको रुपमा सबै भन्दा बढि रकम बचत गर्ने दुई बालिका इसा पोखरेल र प्रिन्सा भण्डारीलाई पुरस्कार समेत बितरण गरिएको थियो । कार्यक्रममा विभिन्न संघ सस्थाका प्रमुख , राजनितिक दल शिक्षाप्रेमि तथा सेयर सदस्यहरुले संस्थाको प्रगतीको लागि शुभकामना राख्नु भएको थियो । कार्यक्रमको सन्चालन ब्यवस्थापक साबित्र ढकालले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *