सत्यवती राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड २०८० को उपाधी धर्मपुर मावी लाई

 चुरामणि  तिमिल्सिना पुस  १३

गुल्मीको सत्यवतीमा ४ दिन सम्म सन्चालन भएको राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । पालिका भित्रका १५ बिद्यालयको सहभागीता रहेको प्रतियोगितामा धर्मपुर माध्यमिक विद्यालय ठुलोलुम्पेक १४ स्वर्ण ८ रजत र ५ कास्य पदकसहित प्रथम स्थान हासिल गरेको हो ।


यस्तै सरस्वति माध्यमिक बिद्यालय लिम्घाले ६ स्वर्ण, ६ रजत र ७ कास्यसहित गर्दै द्वितिय स्थान हासिल गरेको हो । प्रतियोगितामा सत्यवती माध्यामिक बिद्यालय हसराले ४ स्वर्ण, ५ रजत र ४ कास्यपदक प्राप्त गरि तृतीय स्थान हासिल गरेको हो । यस्तै कार्यक्रममा कबड्डीमा सरस्वति माध्यमिक बिधालयकी छात्रा निशा शाहि , भलिबल तर्फ धर्मपुर माध्यमिक विद्यालयका छात्र टोप बहादुर राहाडि ,छात्रा तर्फ दुर्गा फौजा मगर उत्कृष्ट खेलाडीमा पुरस्कृत हुनु भएको हो ।
समारोहमा पालिकाका उपाध्यक्ष निरमाया तरामु प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कमल प्रसाद भुसाल विभिन्न वडाका अध्यक्ष हरु वडा सदस्यहरु विभिन्न बिद्यालयका प्रधानाध्यापकहरुको को आतिथ्यता रहेको थियो । समापन सत्रमा बोल्दै गाउँपालिकाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डे ले बिद्यार्थीको सर्वाङ्गीण बिकास गर्न बिद्यार्थीलाई हौसला प्रदान गर्न खेलप्रति चासो देखाउन यो कार्यक्रममले महत्त्वपूर्ण भुमिका खेलेको ले आगामी दिनहरुमा पनि यस्तै कार्यक्रम गरिने बताउनु भयो

। उहाँले गुल्मीको सत्यवती गाउँपलिका खेल क्षेत्रबाट जिल्लामा आफ्नो पालिकाको नाम समेत राखेर पालिकालाइ शिर उच्च राख्न योगदान दिनुहुने खेलाडी लाई सम्मान गरिने सदैव पालिकाले सम्झने बताउनु भयो। कार्यक्रमको सन्चालन शिक्षा शाखा प्रमुख बिष्णु प्रसाद ज्ञवालीले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *