और्व सहकारी सस्था लिमिटेड ५६ औं वर्षमा प्रवेश

चुरामणि  तिमिल्सिना  पुस   १४  पाल्पा

और्व कृषि सहकारी संस्था लिमिटेड तानसेन नगरपालिका वडा न १४ अर्गली पाल्पाको ५६औ बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । संस्थाका अध्यक्ष भानुभक्त पाण्डेको अध्यक्षतामा संचालित कार्यक्रममा वडा १४ का वडा अध्यक्ष शोभाखर भट्टराई प्रमुख अतिथि रहनु भएको थियो। लिमिटेडका अध्यक्ष पाण्डेले वर्षभरि संस्थाले गरेका विभिन्न कार्यक्रममा प्रकाश पार्दै आगामी महत्त्वपुर्ण योजना हरु समेत सेयर सदस्यहरुलाइ जानकारी दिनु भयो ।

 

कोषाध्यक्ष गिता भट्टराई को स्वागत मन्तब्य बाट सुरु भएकोमा कार्यक्रममा व्यवस्थापक बिष्णु प्रसाद पाण्डेले ६८ लाख ७७ हजार बराबर को आय व्यय विवरण प्रस्तुत गर्नु भएको थियो। आगामी वर्ष पनि यस वर्ष भन्दा भन्दा पनि नाफा कमाउने योजना राखेको बताउनु भयो। २०२४ सालामा ७५ बाट सन्चालन भएको सहकारीमा अहिले ४११ जना सियर सदस्यहरु रहेक छन । यस सहकारि ले सियर सदस्यहरु तथा अन्यलाई सस्तो मुल्यमा विविध सामाग्री समेत बिक्री समेत गर्द छ ।

 

यस्तै लेखा समितिका संयोजक केशव भट्टराई ले लेखा प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो। कार्यक्रममा विभिन्न राजनीति दल , सहकारी अभियानताहरु सियर सदस्यहरुले सहकारी प्रति चासो देखाउदै आगामी दिनमा सहकारी लाई अझ ब्यवस्थित ढङ्ग बाट सन्चालन गर्न आग्रह गर्दै सफलताको शुभकामना व्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रमको सन्चालन सहकारीका सचिव पशुपति शर्माले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *