साना किसान सहकारी संस्था पाल्पाको १४ औं साधाणसभा सम्पन्न

चुरामणि  तिमिल्सिना  पुस  १४

साना किसान कृषि सहकारी संस्था लिमिटेड तानसेन नगरपालिका वडा न १४ अर्गली पाल्पाको १४ औं वार्षिक साधारण सभा राधाकृष्ण मन्दिरमा सम्पन्न भएको छ । सहकारी का अध्यक्ष नारायण ध्वज रानाको अध्यक्षतामा संचालन भएको सभामा वडा न १४ का वडा अध्यक्ष शोभाखर भट्टराई को प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो । उपाध्यक्ष चन्द्रकला खनालले स्वागत मन्तव्य राख्नु भएको थियो । सहकारी संस्थाका प्रबन्धक जानकारी पाण्डेले ११ करोड ३७ लाख ७५ हजार बराबरको आर्थिक प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नुभयो । यस्तै समारोहमा साना किसान ईलाका बैंक बुटवलका प्रबन्धक गणेश भट्टराईले सहकारीहरु सन्चालन गर्ने तरिका आम्दानि गर्ने योजना सहकारी बिस्तार पुँजी बिस्तार सेयर वृद्धि बिमा कार्यक्रम वित्तीय सचेतना जस्ता कार्यक्रमहरु सहकारी मार्फत हुँदा बिपन्न बर्ग लाइ समेत प्रत्यक्ष फाइदा पुगेकोले यस सहकारी मजबुद बनाएर अगाडी बढ्न आग्रह गर्नुभयो ।

यस्तै अध्यक्ष रानाले आगामी योजना र लक्ष्सयहरुलाई सभामा प्रस्तुत गर्दै स्वीकृत गराउनु भएको थियो । समारोहमा सहकारी अभियन्ता दुर्गा दत्त रेग्मी , त्रिभुवन मा.बि.का प्रधानाध्यापक नारायण प्रसाद नेपाल राजनैतिक दलका प्रमुखहरु सेयर सदस्यहरु किसान बर्ग लगायतले सहकारिलाई अझ थप प्रभावकारी रुपमा लैजान सके अझ आयमा वृद्धि हुने कुरामा जोड दिएका हुन कार्यक्रमको सन्चालन सहायक व्यवस्थापक सागर गैरे र मधु गैरले गर्नु भएको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *