गल्याङ नगरपालिकामा अन्तरक्रिया कार्यक्रम समपन्न

पुस    १५  स्याङ्जा

गल्याङ नगरपालिका द्वारा आयोजित गल्याङ बजार र बजार आसपासको फोहोरमैला व्यवस्थापन ,खानेपानी ,ढल निकास आन्तरिक सडक व्यवस्थापन तथा वैकल्पिक मार्ग लगायतका समसामयिक विषयहरुमा आयोजित सर्वपक्षीय वृहत् अन्तरक्रिया कार्यक्रम गल्याङ नगरपालिका नगरप्रमुख गुरु प्रसाद भट्टराई को अध्यक्ष्यतामा सम्पन्न भएको छ।


कार्यक्रममा नगरउपप्रमुख हेमा न्यौपाने तिमिल्सिना, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत दामोदर शर्मा,नेपाली काङ्ग्रेस का पाटी सभापति श्याम प्रसाद वस्याल,नेकपा एमालेका नगर कमिटि अध्यक्ष दानबहादुर थापा,नेकपा माओवादि नगर कमिटी अध्यक्ष चित्र बहादुर थापा ,स्वतन्त्र पाटि का नगर अध्यक्ष टिकाराम भण्डारी ,वडा नम्बर १ देखि ११ सम्मका वडाअध्यक्षहरु,कार्यपालिका सदश्यहरु,जनप्रतिनिधिहरु ,फोहोरमैला सरसफाइ विज्ञ कृष्ण भण्डारी लगाएत गल्याङ बजार का समाजसेवी सरोकारवालाहरु को सहभागीता रहेको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 816

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *