रुरु धाममा माघ १ गते बाट गण्डकी आरति हुदै

चुरामणि  तिमिल्सिना रिडी

पाल्पा गुल्मी र स्याङ्जाको संगम स्थल बिस्वकै धार्मिक पौराणिक ऐतिहासिक तथा पर्यटकीय पवित्र तीर्थ स्थल रुरु क्षेत्र रिडीमा माघ १ बाट गण्डकी आरति हुने भएको छ । समाजसेवि ताराचन्द्र भट्टराईको अध्यक्षमा आरति सन्चालन ब्य्वस्थापन समिति गठन गरिएको छ जस्को सचिवमा चिरञ्जीवी ज्ञवाली रहनु भएको छ । समग्र रुपमा यहाँको प्रचारप्रसार गर्न आन्तरिक र बाह्य पर्यटक लाई अलि लामो समय भुलाउन यहाँको चिनारी गराउन धार्मिक पर्यटन प्रवर्धन गर्नक लागि यो अभियान लाई अगाडी सारिएको रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ का वडा अध्यक्ष नवराज बिकले जानकारी दिनु भयो । गङगाको महिमा र रुरुको महिमा बिस्वभरि परिचित हुँदा थप प्रचारप्रसारमा टेवा पुग्ने धर्म कर्म गर्न आउँदा भक्तजन्हरुले पनि सिको गर्ने हुँदा यस गण्डकी आरति लाई हाल पशुपति धर्मशाला लामो चौपारि बाट सन्चालन गरिने रुरु टोल बिकास समितिका संयोजक प्रेम भण्डारी ले जानकारी दिनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 815

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *