सम्पर्क समाजले आयोजना गरेको रनिङ शिल्ड ज्ञवा मा .वि ले हात पार्यो

चुरामणि  तिमिल्सिना  पुस २८  गुल्मी

बलेट्क्सार रुपन्देही सम्पर्क समाज रुपन्देहीले आयोजना गरेको दोस्रो रुरु क्षेत्र गाउँपालिका माध्यमिक तह बिच रनिङ शिल्ड हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता जनबोध माध्यमिक बिद्यालय मा सम्पन्न भएको छ । ६ माध्यमिक बिध्यालय बिच भएको शिल्ड प्रतीयोगिताम ज्ञवा बलेट्क्सार माध्यमिक बिद्यालय बलेट्क्सार गुल्मीले प्रथम स्थान हासिल गरेको हो।

 

यस्तै प्रतियोगितामा रेन्बो इङलिस बोडिङ स्कुल बलेट्क्सारले दुत्तिय र रिडी माध्यमिक बिद्यालय रिडीले तृतीय स्थान हासिल गरेको हो। सर्म्पर्क समाजका अध्यक्ष कपिल ज्ञवालीको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रममा रुरु क्षेत्र गाउँपालिका गुल्मीका अध्यक्ष यदु ज्ञवाली प्रमुख अतिथि रहनु भएको थियो।

।समाजका उपाध्यक्ष बुद्धि प्रसाद ज्ञवालीले कार्यक्रममा स्वागत मनतब्य राख्दै कार्यक्रममा प्रकाश पार्नु भएको थियो। कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि अध्यक्ष ज्ञवालीले बिद्यार्थीको सर्वाङ्ग बिकासको लागी बौद्धिक प्रतिभाका कार्यक्रमहरु आवस्यक रहेकाले हरेक संघ सस्था ले बेला बखतमा आयोजना गर्नु पर्ने हरेक कार्यक्रम लाई आयोजक संघ पालिकाले हातेमालो गर्ने शिक्षा जस्तो महत्त्वपूर्ण विषयलाई गाउँपालिकाले पनि महत्त्वपूर्ण विषयका साथ बजेट को बिनियोजन गरेर अन्य बिद्यालय मा फरक धारका कार्यक्रमहरु सन्चालन गरिरहेको र नयाँ अभ्यासमा पनि आफ्नो टिम नै अगाडी बढेको बताउनु भयो।

कार्यक्रममा वडा न ५ का वडा अध्यक्ष तथा गाउँपालिका प्रभक्ता हरि प्रसाद ज्ञवाली वडा न ४ का वडा अध्यक्ष मोति प्रसादश्रेष्ठ , बिद्यालयका प्रधानाध्यापक बामदेव ज्ञवाली अक्सफोर्ड स्कूलका बिर बहादुर क्षेत्री समाज सेवि मुक्त प्रसाद श्रेष्ठ ,ले आयोजक लाई रचनात्मक कार्यक्रम गरेर जन्मुमि लाई माया संगै सहयोग गर्नु भएकोमा धन्यवाद समेत व्यक्त गर्नु भएको थियो।

प्रतियोगितामा आयोजकले नै सुर्य प्रसाद ज्ञवाली र लक्ष्मी ज्ञवाली लाई प्राबिधिक टोलि साथै सचिवालयको जिम्मेवारी प्रदान समेत गरेर कार्यक्रमको आयोजना गरिएको थियो।
अक्स्पोड सेकेन्डरी इस्कूल बुटवल रुपन्देही को प्रायोजनामा कार्यक्रम गरिएको हो। कार्यक्रमम्म सहभागी तथा बिजेता टिमलाई नगद सम्मान पत्र शिल्ड प्रदान गरिएको थियो कार्यक्रमको सन्चालन सचीव डिल्लिनारायण गौतम र सदस्य बरुण ज्ञवालीले गर्नु भएको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *