नाम गोप्य राख्दै सामाजिक सेवामा काम गर्दै सत्यवतीका एक जन्प्रतिनिधि

 गुल्मी…
नाम गोप्य राखेर सामाजिक काम गर्दै गुल्मीका एक जनप्रतिनिधि ………..
गुल्मी ,२८ पौष । सत्यवती गाउँपालिकाको कुनै एक वोडाका जनप्रतिनिधिले आफ्नो परिचय गोप्य राखेर आफुले निर्वाचनपछि राज्यबाट प्राप्त गरेको सेवा सुविधा मा आउने रकमको ५ प्रतिसत आफ्नो कार्यकाल अबधीभर सामाजिक सेवामा खर्चिने भएका छन् । गाउँपालिकाको अस्लेवा चौरमा अबस्थित श्री जनता मा बि को ५७औं बार्सिकोत्सबको अबसरमा गरिब तथा असाय, बालबालिका लाइ पठन पाठनमा सहज होस् भनी अक्ष्यकोष बाट संचालन हुने गरी बिद्यालयको खातामा ४५०० रुपैया जम्मा गरेका छन्। उनले आफ्नो कार्यकाल अबधीभर प्रतेक बर्ष यसरीनै बार्सिकोत्सबको अवसर पारेर बिद्यालयको खातामा ५ प्रतिसत रकम जम्मा गर्ने बिद्यालय लाई बाताएका छन्। तपाइँले आफ्नो परिचय किन गोप्य राख्न चाहनुहुन्छ भन्ने प्रस्नमा, उनि भन्छन, ”सामाजिक काम देखाउन भन्दा पनी तन र मनले गर्ने काम हो। आफ्नो मनको सन्तोषको लागी गरिने काम हो। म मेरो नाम भन्दा पनी काम संग सरोकार राख्ने व्यक्ति हु, मेरो परिचय गोप्य राख्दिनु होला ” उनि बताउछन। यी जनप्रतिनिधिबाट अन्य जनप्रतिनिधिले पनि केहि सिक्ने की ?

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *