सत्यवती गाउँपालिका गुल्मीको हिउँदे अधिबेशन शनिबार बाट सुरु

चुरामणि तिमिल्सिना   पुस  २९ गुल्मी

गुल्मीको सत्यवती गाउँपालिकामा गाउँसभाको १४ औं अधिबेशनको पहिलो बैठक सम्पन्न भएको छ ।गाउँसभाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डे उपाध्यक्ष निरमाया तरामु सचिव कमल प्रसाद भुसाल यस्तै वडाका अध्यक्षहरु कार्यपालिका सदस्यहरु वडा सदस्यहरु , पालिकाकाका कर्मचारीको सहभागीता रहेको थियो।

सभामा बोल्दै सभाका अध्यक्ष टिकारम पाण्डे ले सभाका सदस्यहरुले राखेका जिज्ञासा लाई चित्त बुझ्दो जवाफ प्रदान गर्नुभएको थियो।
सभामा छुट्टाछुट्टै समितिका संयोजकहरुले गत६ महिना अवधिमा गरेका कार्य प्रगति यस्का समस्या का विषयमा सम्मानित सभामा प्रस्तुत गर्नु भएको थियो।सभामा प्रस्तुत भएका विभिन्न प्रतिबेदनहरु सर्वसहमति रुपम पास समेत भएको हो ।

यता सभाका अध्यक्ष टिकाराम पाण्डेले पछिल्लो समयमा यस पालिकामा हरेक बिकास निर्माणका कार्यहरु तीब्र रुपमा अगाडी बढेको , संघका कर्मचारी र प्रदेशका कर्मचारीहरु कम हुँदा कार्य सम्पदान गर्न असजिलो भएको , सडक पुर्वधार निर्माण खानेपानी जस्ता बिकास निर्माणका कार्य हरु लाई आर्थिक मसान्त भन्दा एक महिना अगाडी नै कामको मुल्यकन गरि भुक्तानी समेत प्रदान गरिने बताउनु भयो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 868

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *