कालीगण्डकी गाउँपालिका धगौती बगरमा लाखौको पुरस्कार राशिको भलिबल प्रतियोगिता हुँदै

माघे संक्रान्तीको अवसरमा कारीकोट स्पोर्ट्स क्लबद्वारा पालिका स्तरीय पुरुष तथा महिला भलिबल प्रतियोगिता आयोजना गर्दै

पुस -२९
माघे -संक्रान्तीको अवसरमा कारीकोट स्पोर्ट्स क्लब कारिकोट स्याङ्जाद्वारा दोस्रो पालिका स्तरीय वडा अध्यक्ष पुरुष तथा महिला भलिबल प्रतियोगिता हुने भएको छ। गुल्मी , पाल्पा र स्याङ्जाको संगमस्थल पवित्र स्थल रुरुक्षेत्रधाम अन्तर्गत ढगौतीबगरमा माघ १ गते देखि उक्त प्रतियोगिता हुने स्थानीय बम लामिछाने मगरले जानकारी दिनु भयो।

उक्त पवित्र धार्मिक तथा पर्यटकीय स्थलमा कारिकोट स्पोर्ट्स क्लबले गत वर्ष देखि पालिका स्तरीय वडा अध्यक्ष पुरुष तथा महिला भलिबल प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको लामिछाने मगरले जानकारी दिनु भयो।

उक्त प्रतियोगितामा पुरुष तर्फ प्रथम पुरुस्कार रु १,११,१११ शिल्ड , मेडल र प्रमाणपत्र , द्वितीय पुरस्कार रु ६६,६६६ शिल्ड , मेडल र प्रमाणपत्र , तृतीय पुरस्कार ३३,३३३ शिल्ड , मेडल र प्रमाणपत्र र सान्त्वना पुरस्कार १७,७७७ शिल्ड , मेडल र प्रमाणपत्र रहेको छ। साथै खेल अवधिभर विभिन्न बिधाका उत्कृष्ट खेलाडीलाई पुरस्कृत गरिनुका साथै म्यान अफ द म्याचको समेत छनोट गरि पुरस्कृत र सम्मान गरिने लामिछानेले जानकारी दिनु भयो। प्रतियोगितामा सहभागिता हुनको लागि प्रत्येक समूहले रु ६,००० दर्ता शुल्क तोकिएको छ।

यस्तै गरि महिला तर्फ प्रथम पुरस्कार रु ३०,००० शिल्ड , मेडल र प्रमाणपत्र , द्वितीय पुरस्कार रु २०,००० शिल्ड , मेडल र प्रमाणपत्र र तृतीय पुरस्कार १०,००० राखिएको छ। महिला समूह तर्फ शुल्क रु ३,५०० तोकिएको छ।

उक्त प्रतियोगिताका लागि हिजो एक अनौपचारिक कार्यक्रम मार्फत पुरस्कार तथा ट्रफी सार्वजनिककरण गरिएको थियो। उक्त पुरस्कार तथा ट्रफी सार्वजनिककरण कार्यक्रममा राष्ट्रिय जनमुक्तिपार्टीका श्री बम लामिछाने , वडा अध्यक्ष कृष्ण लामिछाने , सचिल केहर राज कोइराला , वडा सदस्य मणिकलाल श्रेष्ठ , दिपा सिंजाली , स्थानीय समाजसेवी मोतीलाल घर्ती मगर लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 816

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *