सदाचारी राजनीति गरेको भन्दै डा. भण्डारी नगद सहित सम्मानित

सदाचारी राजनीति गरेको भन्दै डा. भण्डारी नगद सहित सम्मानित, पुरस्कारको रकम जलन अस्पताललाई दिने भण्डारीको घोषणा

भुवन भुसाल, काठमाडौ । नेपाली कांग्रेसका नेता एवं डा. चन्द्र भण्डारी नगद सहित सम्मानित हुनुभएको छ । निष्ठापुर्ण सदाचारी राजनीति गरेको भन्दै वहाँलाई विश्व हिन्दु महासंघले आज एक भव्य समारोहका निलप्रसाद भण्डारी स्मृति पुरस्कार २०८० प्रदान गरेको हो ।

राष्ट्रिय प्रजातान्त्र पार्टिका अध्यक्ष राजेन्द्र लिंङ्देन, महासंघका कार्यवाहक सभापती राजेन्द्र कुमार भण्डारी र निल फाउन्डेसनका संरक्षक खुदलक्ष्मी भण्डारीले यो पुरस्कार प्रदान गर्नुभएको हो ।

महासंघले नगद २५ हजार सहित वहाँलाई सम्मान एवं पुरस्कृत गरेको हो । पुरस्कार प्रदान गर्दै विश्व हिन्दु महासंघले नेपालको वर्तमान विषम राजनीतिक परिस्थितिका बिचमा पनि संघिय साम्सद डा. चन्द्र भण्डारीले नेपाली माटोको सुगन्ध, नेपाली राष्ट्रियता र सनातन धर्म, सस्कृतिको पक्षमा मन वचन र कर्मले सधै निष्ठापुर्ण सदाचारी राजनीतिक जीवन द्वारा नेपाली समाजमा निरन्तर आशाको दियो प्रज्वलित गरिरहेको बताएको छ ।

पुरस्कार ग्रहण गर्दै डा. भण्डारीले आफ्नो सम्पुर्ण जीवन नेपाल देश र नेपालीका लागि व्यतित गर्ने प्रण दोहोराउनु भयो । सामाजिक संजाल फेसबुक मार्फत वहाँले पुरस्कार बापतको रकम किर्तिपुरमा रहेको जलन अस्पताललाई दिने बताउनुभएको छ । फेसबुकमा डा भण्डारी लेख्नुहुन्छ
“नील प्रसाद भण्डारी स्मृति पुरस्कार-२०८०” द्वारा सम्मानित गर्नु गर्नुभएकोमा हार्दिक आभार तथा धन्यवाद !! यो पुरस्कारबाट प्राप्त रकम किर्तिपुर अस्पतालमा स्थापना गरिएको जलन उपचार अक्षयकोषलाई हस्तान्तरण गरिनेछ।”

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *