कृष्ण बहादुर कुवरको पुराणमा के छ ? नामक पुस्तक रुरुमा बिमोचन सम्पन्न

 

 

  चुरामणि  तिमिल्सिना  रिडी  माघ  १३

रुरु क्षेत्र धाम रिडीमा पुस्तक बिमोचन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । गुल्मीको अर्खलेमा जन्मनु भएका कृष्ण बहादुर कुवरले लेख्नुभएको “पुराणमा के छ ?” नामक पुस्तक मन्दिर परिसरमा रुरुका जेष्ठ नागरिक अजुमान श्रेष्ठ र विशिष्ट अतिथिले बिमोचन गर्नुभएको हो । मानव कल्याण वृद्धआश्रम रिडीका अध्यक्ष जिवन कुमार कसजुको अध्यक्षमा कार्यक्रम भएको हो । यस्तै कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि जेष्ठ नागरिक अजुमान श्रेष्ठ रहनु भएको थियो । समारोहमा मन्दिर समितिका अध्यक्ष पर्सुराम भट्टराई, मानव कल्याण वृद्ध आश्रम गुल्मीका आजिवन सदस्य तथा वडा न १ का पुर्व वडा अध्यक्ष रामलाल बिक , समजसेवी ओम प्रसाद अमात्य, मन्दिर सचिव पदम प्रसाद भट्टराई मेघराज रिजाल, शिक्षा प्रेमि धनन्जय भण्डारी , साधक दुर्गा दत्त पौडेल विशिष्ट अतिथि रहनु भएको थियो।


कार्यक्रमका अध्यक्ष जिवन कुमार कसजुले कार्यक्रममा स्वागत गर्दै कुवरले गरेका सामाजिक काम संघसस्था लाई पुर्याउनु भएको योग्दान र पुस्तकका विषयमा चर्चा र परिचर्चा गर्नुभएको थियो।


कार्यक्रममा मेघावाट रिजालले पुस्तकका विषयमा समेटीएका विषयवस्तु लाई चर्चा र परिचर्चा गर्दै लेखक तथा प्रकाशलाई धन्यवाद ब्यक्तगर्नु भयो।
पुस्तकमा १८ पुराण गङामाता गाइको महत्त्व रुद्राक्ष को महिमा, पाप तथा धर्म दान जप तप जस्ता महत्त्वपूर्ण विषय समेटीएको छ। कार्यक्रमको आयोजना मानव कल्याण वृद्ध आश्रम रिडी गुल्मी र रुरु धार्मिक सेवा संचार प्रालि रिडीले गरेको थियो।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 869

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *