शारदा माध्यमिक विद्यालयमा गायन र नृत्य तारा सम्पन्न

श्रीराम गौतम  गुल्मी  माघ १९

गुल्मीको चन्द्रकोट गाउँपालिका वडा नं १ मा अवस्थित चन्द्रकोट क्षेत्रकै शैक्षिक धरोहरका रुपमा रहेको शारदा माध्यमिक विद्यालयमा आज माघ १९ गते “शैक्षिक गुणस्तर वृद्धि वर्ष २०८०” लाई भव्य रुपमा सफल पार्नका लागि शुक्रबार सरिय कार्यक्रम अन्तर्गत “शारदा तारा” तर्फका शारदा गायन तारा र शारदा नृत्य ताराको तेस्रो चरणको कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको छ । बिद्यालयका सहायक प्रधानाध्यापक लालबहादुर रानाको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा गायन अन्तर्गत १२ र नृत्य तरफ ११ गरी जम्मा २३ जनाको सहभागिता रहेको थियो।

। विद्यार्थीहरु किताबी ज्ञानमा मात्रै सीमित नभई कला साहित्य तर्फ पनि सक्षम बनुन भन्ने उद्देश्यले यस विद्यालयमा विगत ७ वर्ष यता शारदा तारा कार्यक्रम सञ्चालन गर्दै आइरहेको र यस्ता कार्यक्रमले विद्यार्थीमा अपेक्षित उपलब्धि भइरहेको र आगामी दिनमा थप परिष्कृत र परिमार्जन गर्दै जानुपर्ने समापन सत्रमा बोल्दै बिद्यालयका सहायक प्रधानाध्यापक रानाले बताउनु भयो । बिद्यालयका शिक्षक र सम्पूर्ण विद्यार्थीको उपस्थितिमा आयोजना गरिएको कार्यक्रमको सञ्चालन कक्षा १२ मा अध्ययनरत विद्यार्थी एलिश्मा वि. कले गर्नुभएको हो ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 869

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *