गुल्मीको रुरुमा अन्तर्राष्ट्रिय योगदिवस मनाइयो

चुरामणि तिमिल्सिना

रिडी नियामित योग गरौ स्वस्थ जीवन्शैली अपनाउ स्वस्थ र सन्तुलित आहार् सेवन गरौ मेरो स्वस्थ मेरो जिम्मेवारी अभियान सफल पारौ भन्ने मुल नाराका साथ गुल्मीको रुरु क्षेत्र क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ रिडी गुल्मीमा ८ औं अन्तरास्ट्रिय योग दिवस मनाइयको हो । रुरुक्षेत्र गाउँपालिका रिडी आयुर्वेद औषाधलयको आयोजनमा कार्यक्रम गरिएको हो ।

योग दिवस समारोह वडा न १ का वडा अध्यक्ष नवराज बिकको अध्यक्षमा कार्यक्रम गरिएको हो ।समारोहमा निबर्तमान जिल्ला समन्वय समितिकी अध्यक्ष तुल्सी कुमारी श्रेष्ठ वडा न १ का वडा सदस्य लक्ष्मी बिक उधोग बाणिज्य संघ रिडी साखाका अध्यक्ष सुबर्णलाल कक्षपती सुरक्षा निकाय पत्रकार महिला समुहकोआथित्यता रहेको थियो।

कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष सस्थाका सदस्य कृष्ण प्रसाद भट्टराईको स्वागत मन्तव्य बाट सुरु भएकोमा अध्यक्ष बिकले योग दिवस दिवसका दिन मात्र नबाइ हरेक दिन गर्न सरिरको लागि आबस्क भएको बताउदै यस्को लागि पनि केही समयमा भवन समेत पूरा हुने र आबस्यकता अनुसार सहयोग समेत वडाले प्रदान गर्ने बताउनु भयो ।योग कार्यक्रममा आयुर्वेद रिडी शाखाकी कबिराज दिक्षा भण्डारीले कार्यक्रम माथी प्रकाश पार्दै योगका फाइदाका विषयमा चर्चा गर्नु भएको थियोे ।

About Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *