रुरु क्षेत्रमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

चुरामणि तिमिल्सिना  रिडी  माघ  २३

गुल्मीको रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ रिडीमा बृहत रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। रुरु फेन्ड्स क्लब रिडी गुल्मीको आयोजना तथा रुरु जनसेवा पोलिकिल्निक रिडीको आयोजनामा कार्यक्रम गरिएको हो। कार्यक्रमलाई सफल पार्न भने नेपाल नियमित रक्तदाता संघ जिल्ला शाखा रुपन्देहीले प्राबिधिक सहयोग गरेको हो।
रुरु क्षेत्र गाउँपालिका वडा न १ का वडा अध्यक्ष नवराज बि.क. कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि रहनु भएको थियो । नवराज बि.क. ले कार्यक्रममा यो सेवा मुलक कार्यक्रम नियमित गर्न पर्ने भएकोले हरेकले समय अनुसार रक्तदान पुन्य पनि हुने र सरिर लाई कुनै पनि किसिमको असर नहुने हुँदा आउँदा दिनहरुपनि यो कार्यक्रम यस क्षेत्रमा सन्चालन गर्न कार्यक्रम आयोजक तथा स आयोजक लाई आग्रह गर्नु भयो।
यस्तै सहआयोक बनेको क्लिनिकका डा बिकास पन्थिले रक्तदान गर्दा शरीरमा फाइदा हुने अन्य बिरामीको लागि रक्षा हुनेरक्त सन्चार प्रभावकारी हुने हुँदा यस्तो कार्यक्रम ३ महिनामा १ पटकहुन आवस्यक रहेको बताउदै आगामी दिनमा पनि सबैको सहयोग भएमा आफ्नो टिमले गर्ने प्रतिबद्धता जायर गर्नु भयो।
यस्तै कार्यक्रममा जिल्ला शाखा रुपन्देहीका अध्यक्ष अशेष सिल्वाले आफ्ना भनाइ राख्दै आफ्नो टिम नै दैनिक यस सेवा मुलक कार्यमा लागेको र यस्तै कार्यमा सबै लाई जोडिन आग्रह गर्नु भएको थियो। उहाँ ले यस्ता कार्यक्रममले धेरै अस्पतालमा बिरामीको ज्यान बचाउन सफल भएकोले नियमित यो अभियान सन्चालन गरिएको बताउनु भयो।

उत्घाटन सत्रमा जनप्रतिनिधि , राजनितिक दल , सुरक्षा निकाय , महिला समुह , बौद्धिक ब्यक्तिहरु, शिक्षाप्रेमि , उधोग बाणिज्य संघ , ब्यापारी , बैंकका कर्मचारी सामाजिक अभियानताहरु लगायतको आतिथित्यता रहेको थियो कार्यक्रमको सन्चालन चिरञ्जीवी ज्ञवालीले गर्नु भएको थियो। कार्यक्रममा ६० जनाले ६० पोका बल्ड दान गरेका थिए उक्त रगत बलड बैंक बुटवलमा रहने प्राबिधिक टोलिले जानकारी दिएको छ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 853

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *