जनबोध माध्यमिक बिद्यालय रानिबास गुल्मीको ५२ औं बार्षिक उत्सब सम्पन्न,प्राबिधिक धार अभिभावक लाई बुझाउनु अवस्यक

चुरामणि तिमिल्सिना
रुरुक्षेत्र गाउँपालिका
फागुन ३

जनबोध माध्यमिक बिद्यालय रुरुक्षेत्र गाउँपालिका ४,५ रानिबास गुल्मीको ५२ औं बार्षिक उत्सब तथा अभिभावक दिवस हिजो सम्पन्न भएको छ ।

बिद्यालय ब्यवस्थापन समितिकाका अध्यक्ष हरि प्रसाद ज्ञवालीको अध्यक्षमा सम्पन्न कार्यक्रममा रुरु क्षेत्र गाउँपालिका गुल्मीका अध्यक्ष यदु ज्ञवाली प्रमुख अतिथि रहनु भएको थियो ।

प्रमुख अतिथि अध्यक्ष ज्ञवालीले शिक्षाको गुणस्तर वृद्धि गर्न र प्राबिधिक धारमा आकर्षण बढाउन,शिक्षक बिद्यार्थीले अभिभावकलाई प्राबिधिक धार बुझाउन आग्रह गर्नु भयो । उहाँले अवका बिद्यार्थी प्रविधि सित नजिक रहेकाले हरेक बिद्यार्थीलाई प्रविधि मैत्री कक्षाहरु आवस्यक रहेको बताउनु भयो ।

समारोहमा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष मिना देवि गौतम , प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लक्षमण पाण्डे विशिष्ट अतिथि रहनु भएको थियो। । कार्यक्रममा वडा न ४ का वडा अध्यक्ष मोति प्रसाद श्रेष्ठ वडा न ३ का वडा अध्यक्ष तथा सामाजिक बिकास समितिका संयोजक शेषनारायण पौडेल समाजसेवि तोयनारायण ज्ञवाली शिक्षा शाखाका तेज बहादुर कुमाल राजनैतिक दल, चन्दा दाता समाजसेवि लगायतले कार्यक्रममा शुभकामना राख्नु भएको थियो ।

प्रधानाध्यापक बामदेव ज्ञवालीले प्रगती प्रतिबेदन प्रस्तुत गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा शिक्षक सन्दिप गौतमले कार्यक्रममा स्वागत गर्नु भएको थियो। जनबोध माध्यमिक बिद्यालय नमुना बिद्यालयमा छनौट भएको यस क्षेत्रको राम्रो नतिजा ल्याउने सामुदायिक बिद्यालय हो । बिद्यालयमा साधारण र कृषि प्राबिधिक बिषयको अध्यापन हुदै आएको छ ।

About Author

रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
रुरु संचार मिडिया प्रा.लि
Articles: 836

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *